Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet szerezni egy átlag...

Lehet szerezni egy átlag felhasználónak valamelyik kúton üzemanyag kedvezményt?

Figyelt kérdés
OMV lenne a legjobb, mert ott szoktam tankolni, de van mol kúr is a környéken
2020. aug. 26. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy leállnának veled alkudozni. De sok helyen van hűségkártya, felénk van olyan benzinkút is (Mobil Petrol), aminek van önkiszolgáló része, és ott nyitva tartási időn kívül (éjszakai órákban) lehet olcsóbban tankolni.

Persze ez összességében is csak párszáz forint, ennyit pedig sokkal könnyebb az élet egyéb területein spórolni. Ha tetemes összeget adsz ki üzemanyagra egy hónapban, akkor érdemesebb autót cserélni hosszabb távon, vagy megpróbálni takarékosabban vezetni.

2020. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ilyen hűségkártya félére gondoltam.


Jelenleg nagyjából 1.080.000 forintot tankolok el 1 évben, ami 4.7 literes fogyasztás mellett sikerül, ezt pedig nem tudom már lejjebb tornázni.

2020. aug. 26. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmit nem lehet spórolni, csak olyan pont gyüjtők vannak amivel alig jön egy pár forint.
2020. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A MOL saját kártyája kb. semmit nem ér. 1 pont literenként, amit levásárolhatsz.

A Forensis kártyára adnak literenként 8 forintot + 1MOL hűségpontot.

Nem járok túl sokat, éves szinten kb 10.000 forintot tudok így spórolni, de ha ingyen van, nem túl sok macera, akkor ezt az összeget sem fogom otthagyni.

A te számaidnál ez úgy alakulna, hogy a kb. 2920 literedre

kapnál 23360 Ft kedvezményt. Nem sok, mondhatni nevetséges összeg a millióhoz képest, döntsd el náluk hagyod-e vagy nem.

2020. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Majatom ***** válasza:
100%
A Mol-nál van Mol partnerkártya, amit a megyekártyával rendelkezők igényelhetnek, vagy a forensis-nél is van magánszemélyeknek igényelhető kártya, de a vírushelyzetre hivatkozva jelenleg mindkét kártya kiadása szünetel.
2020. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van supershop kártyád, arra kapsz pontokat az OMV-nél és utána pl. Spar-ban levásárolhatod, de elég nevetséges az az összeg, amit így spórolni tudsz.

A másik esetleg az Erste Max hitelkártya, ezzel tankolásból 4% jóváírást kapsz max. 1200ft-ig havonta (bármelyik kútnál) de a kártyának is van pár ezer forintos éves díja.

Ha van őstermelői igazolványod (kiváltása 1x-i 2e ft) akkor régebben a MOL adott valami 8ft/L kedvezmény kártyát, ez nem tudom él-e még.

2020. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb mész a kútra megkérded a kutastól, hogy van-e valami kedvezmény programjuk, ennél tisztább megoldás nem nagyon van.
2020. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem MOL partnerkártyám van, a normál üzemanyagokra 6 Ft/l, a prémiumra 16 Ft/l kedvezmény van.
2020. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem OTP nél van bankkártyám, és a Mol nál adnak 4százalék kedvezményt ha kártyával fizetek.

Ha van bankkártyád akkor nézz utána hátha ad az a bank kedvezményt valamelyik kúthálózaton.

2020. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!