Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szidják sokan a toyotát hogy...

Szidják sokan a toyotát hogy nem megbízható,de akkor miért azzal járnak a sivatagokban is?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Az új Toyoták a megbízhatatlanok"


Ez is baromság.

2020. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
@11, tény hogy vannak bakik. Például a C-HR-ek nagy része gyári hibás, mégis csak akkor mennek vissza, amikor tréler viszi őket, visszahívás nincs... ennek persze visszhangja nincs még, egyelőre csak bármelyik trélerest kérdezd meg erről. Majd lesz.
2020. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam Corollán. Végül azért sem azt vettem, mert az újabb modelleknél elég gyakran hallani túlzott olajfogyasztásról és ez pont egy olyan dolog amit a vásárláskor nem lehet leellenőrizni. Persze ettől még lehetnek megbízhatóak, csak állandóan töltögetni kell beléjük az olajat.
2020. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!