Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell ahhoz, hogy 30 órával...

Mi kell ahhoz, hogy 30 órával átmenjek a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Még nem kezdtem el vezetni, de azt hallottam, hogy 50-80 óra után szoktak menni vizsgára átlagosan. Na most a probléma, hogy ezt nekem senki nem mondta, hogy én spóroljak össze még közel 150.000 Ft-ot. Jelenleg max. 40 órára van pénzem, szóval mindenképp meg kell csinálnom 30 órával.

Eddig már próbálgattam az autóval elindulást meg 2 tárgy közé beállást, szóval remélem így talán megspórolok egy 2 órát.


2020. aug. 28. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

nem igaz


sokan átmennek a 30 óra útán is elsőre

kb az emberek fele az első vizsgán átmegy

2020. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Az ok, hogy az első vizsgán nagyobb arányban mennek át, csak ugye az én szempontomból nem mindegy, hogy hány óra után van az első vizsgám.

2020. aug. 28. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Függ a hozott tudástól, tanártól és a szerencsétől.

Én 3 jogsit szereztem, plusz órát nem vettem, mindig elsőre átmentem forgalomból. Szóval megoldható.

2020. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 óra után mentem vizsgára. Átmentem. Amúgy nem hittem volna, hogy menni fog. Mármint, leginkább a parkolástól féltem, de aztán megoldottam. De amúgy magán a vizsgán nem féltem, próbáltam nyugodt is maradni, és elfelejteni, hogs ez egy vizsga. Nagyrészt sikerült. Amúgy ahhoz, hogy 30 óra után vizsgára mehetsz, oda szerintem az kell, hogy élvezd is a vezetést, szeresd, mert úgy valószínűleg könnyebben elsajátítod a dolgokat. Szerintem az autó megfelelő kezelése nagyon fontos. Szóval a sebességváltással, meg az ilyenekkel se legyen probléma. Ne felejts el kanyarodáskor besorolni se, ne felejtsd el, hogy egyirányú utcában balról kell balra kanyarodni. Ezek apróságoknak tűnnek, de ilyeneken lehet bukni. Vagy szegélyre felhajtás. Ilyeneknek nem szabad előfordulnia.


[link]

Itt fel vannak sorolva, hogy mikor buktatnak. Ezekre kell figyelni. Ezekre, meg arra, hogy jól tudj sebességet váltani.

2020. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fuhhh... Köszi a válaszokat!

Hát. Apa véleménye szerint az autó irányításával elvileg nincs probléma, azt mondta, hogy az első sebességválatásom szinte tökéletes volt. Remélem ezzel a résszel nem lesz gond.

Köszi mégegyszer!

2020. aug. 28. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyi a minimális óraszám, de nekem elég volt annyi. Nem vezettem korábban, nem gyakorolgattam. Viszont több évet aktívan bringáztam már akkor, tehát a forgalmat megszoktam, a KRESZ is rutin volt már.

Az első rutin órám végén hazavitette magát velem az oktató.

2020. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi, én úgy kezdtem meg a vezetés órákat, hogy még soha nem volt pedál a lábam alatt, elindulni sem tudtam, csak elméletben.

29 óra vezetés után jött ugye a vizsgaóra, és meg is csináltam 2 hibavonallal. Szóval simán meg lehet csinálni, persze attól is függ mennyire gyorsan tanulsz. Autót vezetni nem bonyolult, a vizsgaútvonalakat kell megismerni aztán már sínen vagy.

2020. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!