Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből lehet rájönni ha az...

Miből lehet rájönni ha az oktató le akar húzni vezetésnél?

Figyelt kérdés
Szóval ha nagyon sok órát vetett velem akkor le húz? Vagy tényleg szükséges? Hogy lehet rájönni? Ez esetben majd oktatót kell váltani?

2020. aug. 31. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, miután nem vagyok ott...Te hogy érzed? Lehúz, vagy tényleg szükséged van még a gyakorlásra?:) Szerintem amúgy dönthetsz úgy hogy köszönöd szeretnél már menni vizsgázni, aztán majd max ha megbuksz akkor folytatjátok a plusz órákat.
2020. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy az oktató lehúz. Ha még nem megy a vezetés, akkor KELL a pótóra. De elmehetsz vizsgára is, legfeljebb megbuksz.

Gondolod csak te vagy az egyedüli tanulója?

Ha órát akar csinálni magának akkor bevállal még két tanulót.

Nem kell ezen gondolkodnia hidd el.

2020. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Te hogy érzed,jól vezetsz?
2020. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Én azt tudom mondani, hogy engem is rábeszélt még 8 órára vizsga előtt.

Állítom, hogy egy dekát nem tanultunk semmit azon a 8 plusz órán.

Parkolás talán kétszer volt. Városban kavarogtunk meg álltunk a pirosnál.

Egyébként elsőre meglett a vizsga de sokat nem tett hozzá az oktató. Állandóan a telefonját nyomkodta. Úgyhogy én abszolút negatív véleménnyel vagyok róla.

Azóta 6 év alatt 100.000 km-t levezettem hiba nélkül.

2020. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
engem nem húz le csak lecsal 5 percet minden órából
2020. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én még nem vezetek, csak már felkeszulok.
2020. aug. 31. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen a lecsalás. Hányszor előfordult velem is, hogy meg volt beszélve, hogy mondjuk 16:00kor kezdünk. Én ott voltam már előtte 5-10 perccel ő meg még bent beszélgetett az autóssuliban a lányokkal.

16:10-kor kijött, még 2-3 perc azzal ment el, hogy beszálltunk, ülés beállítása stb.

És 16:45-50-kor meg vége lett. Nagyon sokszor volt, hogy csak 1 órát adott.

2020. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az már feljelenthető kategória csak akkor meg saját magát szivatja meg a tanuló. Nálam csak kb 10 percet csal le késve indulunk hamarabb érünk vissza. deaz a 10 perc is 30 óra vezetés után már 300 perc azaz 5 óra.
2020. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiből,azt tedd amit mond,mert ha rossza vélemény róla akkor nem jó neki a biznisz,tehát senkit nem érdemes át csezsni e.
2020. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM húz le az oktató, NINCS ilyen, ezt felejtsd el. Nehogy emiatt előbb menj vizsgára, mert akkor semmi esélyed. A 2. válaszoló nagyon jól leírta hogy miért. Én tapasztalatból mondom, nekem anyukám testvére gondolta ugyanígy és elintézte az oktatómnál hogy tegyen be vizsgára, nem tudtam mit tenni. Ez már 2 éve volt, de azóta mindig nagyon ideges leszek már attól is ha meghallom ezt a szót hogy lehúzás.
2020. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!