Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ülésmagasság állítás nem...

Ülésmagasság állítás nem működik. Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Hali! Skoda Octavia II-ben a sofőr ülésmagasság állító karját ha húzom nem mozdítja feljebb- se lejjebb az ülésmagaságát. Hogy kell megjavítani? Mi lehet a baja?

#hiba #Skoda #2006 #Octavia #ülésmagasság állítás
2020. szept. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerelő

(itt senki nem fogja neked megcsinálni 😂)

2020. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze. Nyílván! Nem ezzel van a problémám. Hogy egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni? Nem lenne jobb kicserélni az egész ülést. Csak az meg hibátlan állapotú. Sehol nem látom, hogy kell. Ehhez a részéhez nem értek a dolognak. Pedig cseréltem már vezérlést, főtengely szimeringet. Nem vagyok balf***. Csak nem szeretném tönkretenni.
2020. szept. 7. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy nem ülsz benne. Illetve egyik irányban sem állítható? Nem lehet komoly baja, esetleg raktál rá üléshuzatot, ami beszorult vagy beesett oda valami és attól elakadt.
2020. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így vettem az autót. Egy minimálisat mozdul le-fel. Kb 1 cm-t. Nincs rajta üléshuzat. Az autó állapota nagyon jó, ez a legnagyobb gondja, csak így meg olyan mint ha coupe-ban ülnék. Kicsit feljebb állítanám.
2020. szept. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!