Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Fiat Multiplár...

Mit gondoltok a Fiat Multipláról? A 2004-től gyártott szebbik változatra gondoltam.Mindegy,hogy benzines vagy dízel.

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tipikus családi kid-hauler autó, amit azért vesz a fater hogy vigye a gyerekeket egyik pontból a másikba.
2020. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

A multiplárol annyit,hogy mikor megjelent abban az evben a világ legcsúnyább autojanak valasztottak....a kovetkező évben meg a legjobb családinak.

Egyebkent semmi extra a brava padlolemezére epitett 6 szemelyes gép.

2020. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden változata csúnya :D De van olyan ismerősöm, akinek kifejezetten tetszik. Egyébként semmi különöset nem gondolok róla. Én nem választanám, de ettől még másnak lehet jó.
2020. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotban van szerintem egy családi autónak megfelel.
2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a fő, hogy ne ipari hulladék legyen, a kinézet meg ízlés dolga, az első változat tényleg ronda.
2020. szept. 9. 09:15
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem Multiplám van 2005 èvjárat. 1.9 JTD 115le.

Nállam van 7 ève. Ezalatt a következő javitások voltak nagy vonalakban.

Kopó alkatrészek, kívül.

Hátsó hid, es bölcső. Ezeket magette a rozsda. 3 èvente elhasznál egy akkumulátort, valamièrt a generátor is 3 èvente megadta magát. Szerelő szerint rossz helyen van alul motor hátuljában odaveri a vizet ezèrt lehet. Kuplung csere volt 200.000im környèkèn. Volt egy kuplungbowden szakadás is. Apropo kuplunk nagyon be tud kemènyedni. Mint a beton. Ilyenkor a megoldás a vezetőfülke felöl egy fecskendővel olajat nyomni a bowdenbe. Valamiért kiszárad a bobden ezèrt lesz kemèny. Meg az új bowdent se árt megolajozni beszerelése elött.

Lerobbanás egyszer törtènk az előbb már emlitett kuplung Bowden szakadása miatt.

Fogyasztása 5.6-6.5 között. Kettős tömegű van részecske szürő nincs ebben a 115le tipusban.

Összessègèben szeretem az autot. Más multi tulajok is barátságosan intenek ha találkozunk az utakon.

Szerintem nem egy rossz autó. Csak törődèst igènyel.

2021. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!