Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines, vagy dízeles autón...

Benzines, vagy dízeles autón érdemes vezetni tanulni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm javasolta, hogy benzines autón érdemes tanulni, mert ő pl vezetett dízeles autót is és azt mondta, mikor átült egy benzines autóba szokatlan volt az indítás és mindig lefulladt vele.


Ti mit javasoltok?



2020. szept. 7. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem dízel legyen az oktató autó, hogy megtanulj közlekedni és ne fulladj le mindig, és ha az megy akkor nehezítésképpen a saját autó benzines legyen.
2020. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Diesel. Az oktatáson és a vizsgán nem tereli el a figyelmedet a sok lefulladás. Otthon majd (ingyen) gyakorolgatsz benzinessel, ha szükséges.
2020. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Diesel
2020. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 vantel ***** válasza:
100%
Ha van tehetséged hozzá, akkor teljesen mindegy.
2020. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tanulj, amelyikhez előbb kapsz időpontot.

Amikor saját autót fogsz vezetni, úgyis meg kell majd tanulnod azt kezelni.

2020. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy.

Ha választanom kellene, akkor benzines. Egyrészt a diesen most kihaló félben van, másrészt, ha egy gyengébb benzinessel megtanulsz elndulni, akkor valóban megtanultad.

2020. szept. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 D. Brasco ***** válasza:
100%
Helyesen/normalisan a dizellel meg a benzinessel is ugyanúgy kell elindulni szóval teljesen mindegy.
2020. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami kis szívó benzinessel is megtanulsz normálisan elindulni, akkor értelem szerűen később egy dízellel sem lesz gondod. Fordítva viszont nem feltétlenül igaz. Az nem a legjobb megoldás, hogy vizsgán átcsúszol egy dízellel, mert kevesebbszer fulladsz le, aztán meg ha benzinest vezetsz akkor minden lámpánál lefulladsz és feltartasz másokat. Inkább az oktatóautóban tanuld meg az elindulást benzinessel is, az erre való. ÉS utána nem lesz gondod akármilyen üzemű autót is vezetsz. Szóval én benzinesre szavazok.
2020. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Benzinesen. Sok embert ismerek akik dízelen tanultak, azzal a hülye dogmaval, hogy elindulásnál nem kell gáz. Jogsival a zsebükben az otthoni benzines autóval odébb sem tudtak állni...
2020. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
55%

Utolsónak igaza van.

Én is ebbe estem bele, két oktatónál is voltam, a dízel meg tartja magát kuplunggal, nem kell gáz stb..

Meg lett a jogsim és boldogan ültem át benzines autóba, ahol jött az hogy mégis teljesen más.

Főleg az emelkedőn való elindulás. Viszont ha megtanulod szerintem sokkal jobb egy benzines autót vezetni.


Valószínűleg tényleg onnan ered a probléma, hogy nem egységesen tanítják.

Én benzinest választanék :)

2020. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!