Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legmegbízhatóbb szívóbenzines...

Legmegbízhatóbb szívóbenzines SUV 2012-től? Miért? Melyik motorral?

Figyelt kérdés
Suzuki nem érdekel.
2020. szept. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
infiniti fx50 5.0 liter szívó v8.
2020. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Pedig a Vitara-n kívül nem nagyon van már, leszámítva az ilyen Infinity kategóriát (ami meg nyilván nem játszik ilyen megközelítésben)
2020. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nissan luxusmárkája, így biztosan megbízható. De hogy benyeli a 20 litert az is biztos. Szívóbenzinesben Nissanok nagyon jók. De Magyarországra inkább egy 1.6 szívóbenzines 117le Qashqai lehetne márkán belül ideális. 6,5 literes vegyes fogyasztással.
2020. szept. 10. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Vitarán kívül is vannak. Amikről én tudok és megbízhatóak:

-qashqai j10 1.6(ebben nincs kettőstömegű se) vegyesben 6,5l, megbízható láncos motor.

2.0 benzin ebben van kettőstömegű, kicsivel jobban megy, viszont 8,5l vegyesben a fogyasztása.

-crv IV. 2.0 Vegyesben ez is 8,5 körül eszik, bár ezt még sose vezettem, csak ezt láttam róla tesztben. Megbízhatóságra ez se lehet rossz, hisz Honda.

-Hrv 1.5 szívó benzines szintén 131le. Kisebb, mint az előbbiek viszont praktikus belül, hátul felhajtható ülésekkel. Fogyasztás teszt alapján 5,5-6liter.

-Mazda cx5 2.0 skyactive szívó benzines ez is, viszont rozsdásodás jellemző a mazdákra, így valószínű ezt kihagyjuk.

-Rav4 2.0

Egyterű: Verso 1.8 valvematic

Kia sportage, Tucson 1.6GDi.

Ezeket néztem. Lehet akár egyterű is minimum 500liter csomagtartóval. Melyik a legmegbízhatóbb ezek közül szerinted?

2020. szept. 10. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Amelyik jobban karban van tartva. Alapvetően teljesen mindegy melyiket veszed.
2020. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Qashqai is jó autó
2020. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!