Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós futárként naponta 100x...

Akosszabo kérdése:

Autós futárként naponta 100x állítom le és indítom újra az autómat (benzines 1.3-as Ignis.) Az kímélőbb lenne az autónak (önindító, generátor stb.) ha egyszersem állítanám le ameddig kiugrok leadni/felvenni egy címet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az .

Én nem futár vagyok de én se szoktam leállítani így is kímélem az autót.

Sok más àtlag autóst és futárokat is láttam már hogy nem állítják le.

2020. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jóval kímélőbb lenne. Külön használd a kulcstól a centrálzár távirányítóját, így benne hagyhatod a kulcsot, míg kiugrasz a címre.
2020. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen , tedd addig központira riasztóra .
2020. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A távirányító nélküli kulccsal indítsad, és a másikkal zárd az ajtót. Két gombnyomással, mert akkor a gomb felhúzása után sem lehet nyitni az ajtót, és nyersz annyi időt, hogy elkapd, aki esetleg ablakbetörés + gombfelhúzás + beül, elhajt módszerrel szeretné elkötni.
2020. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!