Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 motoron milyen...

Simson S51 motoron milyen módszerrel lehetne az ülésen emelni?

Figyelt kérdés

Magas vagyok és az a gondom, ha hosszabb utat tervezek menni akkor mindig elgémberedik a lábam, egyébként is a "nyakamban van". Miként lehetne kivitelezni azt hogy magasabb legyen az ülés?

Arra gondoltam készíttetek bele vastagabb szivacsot "egyedi" huzattal, de azt egy idő után kiülöm így az nem jó.

Arra is gondoltam, hogy jó lenne egy olyan ülés még ha felé olyan hosszú mint a gyári (sőt szerintem csak olyan van) aminek van háttámlája (van egy kis gerincproblémám). A legutóbbi lenne a legjobb. Persze ez is valamivel magasabban mint a gyári "szint". Egyenesen kényelmesen ülne az ember. A kormányt meg úgy alakítanám hogy normálisan elérjem.


2020. szept. 13. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lekell venni az ülést és alá tenni valamit, akár egy vastag keretet. De ez már egy jó kis barkács munka lenne, hogy szép is legyen.

De még pluszba lehet rá tenni vastagabb szivacsot is, lehet kapni különböző keménységűeket.

2020. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy gyári enduro (ETZ-nek emlegetett) hátsó teleszkóp pár megoldaná a problémát. 190 centi vagyok, kikeményítve elég "magasan" ülök a kisteleszkópos Simsonokhoz képest. (140 centis gyerek teli talppal tudott állni a motor felett)
2020. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a teleszkóppal van baj hanem ha felrakom a lábam a lábtartóra na akkor van probléma, az meg független attól hogy milyen magasra emel ki a hátsó teló
2020. szept. 18. 06:33
 4/6 anonim válasza:

Gerinc probléma - nekem az enduro/babetta kormányok váltak be.


Magas vagyok - mi lenne ha a lábtartót módosítanád úgy! Hogy elöbbra kerüljön?

2020. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az sem jó mert akkor nem tudom saját magam megtartani a lábammal ha szükséges. Gondolok itt kátyúra vagy más útburkolati hibára, ilyenkor kicsit megemelem magam hogy a lábam vegye át az úgymond ütést és ne a hátam.


Erre gondoltam már hogy a lábtartót helyezem át.

2020. okt. 10. 06:43
 6/6 anonim válasza:

"Erre gondoltam már hogy a lábtartót helyezem át."


Vagy 15-en éve láttam a pápai veterán börzén 1 51-est. Amin volt az eredeti és egy előre hozott is...


Nem tudom hogy vált be, de láttam! Olyan chopperes elképzelés volt.

2020. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!