Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik márkát...

Első autónak melyik márkát javasolnátok ezek közül,és milyen motorral?(részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a kocsikhoz,viszont ezekről sok jót hallottam,és külsőre is megfelelnek,2005-2009 körüli évjáratokban gondolkdok ezek közül:Volvo s60,Skoda octavia,Chevrolet Cruze

2020. szept. 14. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Chevrolet már nincs Magyarországon, azt jobb kerülni.

Volvo hátránya, hogy csak speciális hibakód olvasóval és hozzá való szoftverrel lehet rácsatlakozni, mezei OBDII olvasók nem működnek.

Skoda előnye, hogy nagyon sok fut belőlük, ismert típus.


Nekem Volvo S40-em van, D3 motorral. Elégedett vagyok vele. Karbantartás nem vészes, mert Ford Focus padlólemeze van alatta, így sok alkatrész közös, van bőven utángyártott. Az S60 másik családba tartozik, azt nem ismerem annyira.

2020. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Skoda Octaviám van 1.8T motorral. Ez az első autóm, 2000-es évjárat, 4 éve van meg és az ég világon semmi probléma nincs vele. A motor patikamérleg pontossággal megy, erő van benne, nem hagy ott sehol. A csomagtér hatalmas. Nagyon jó autók ezek.
2020. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. okt. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!