Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós kamera miatt mennyire...

Autós kamera miatt mennyire jellemző, hogy feltörik az autót?

Figyelt kérdés

Nem szoktam semmit szem előtt hagyni viszont volt már 1-2 necces eset amihez meg jó lenne egy kamera ha ne adj isten történik valami.

Ki hogy szokta használni? Vagy mindig vegyem majd le ha nem használom?


2020. szept. 21. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Délután az volt a kérdés, hogy a nagy méretű beépített kijelző miatt feltörik-e az autót...

Ennyire parázós ne vegyen autót, mert a semmiért is feltörhetik, de egy néhány ezer forintos kamera miatt nem lesz rá nagyságrendekkel nagyobb az esély.

2020. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen, vegyél olyat ami könnyen levehető és feltehető.
2020. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam azt a kérdést de nem amiatt írtam ki. Már pár napja agyaltam már ezen csak most volt időm kiírni a kérdést.
2020. szept. 21. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a lakótelepen elég jellemző volt pár éve az autók feltörése, és kirámolása, de mióta szinte mindegyik autóba került be ilyen kamera és csak 2 olyan autóst ismerek akiknek 0-24 ben rögzít felvételt mozgás érzékelés esetén így ezek a tolvajok szinte eltűntek. Pszichés alapja van ennek mert ha látják a kamerákat nem gondolkoznak hogy az működik-e vagy sem és inkább eltűnnek ezzel magukat védve. Ahogyan a házakon lévő kamu kamerák is nagyrészt bevált eszközök mert egy kis pitiáner tolvaj még ha tudja is hogy létezik ilyen akkor sem áll neki ott kockáztatni mert mi van ha egy kamu kamerába dugtak el egy igazit. egy régi munkatársam mutatott olyan felvételt amit egy kamu kamera készített de igazából bele volt építve egy pici kis webkamera ami hangot is rögíztett elég ügyesen csinálták meg és bizony a hang alapján is lehetett hallani ahogy mondja a társának hogy az csak kamu kamera meg izé, aztán le is buktak mert pár órával később már a rendőrségen ültek.
2020. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 7 éve használok ilyen kamerát, eddig gond nélkül. Igaz, hogy ez idő alatt mondjuk 2-300 estét töltött Budapest utcáin.

Sok kamera könnyen leszerelhető, sőt van olyan is, amit mágnes rögzíti így egy mozdulat az egész (plusz a kábelek lehúzása)

A másik lehetőség, hogy olyat veszel, amit jól el lehet rejteni.


Érdemes lecserélni az eredeti fehér kétoldalú ragasztószalagot feketére (sok esetben alapból feketét adnak hozzá), mert sötétben így alig észrevehető.

2020. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 3 autóm utcán parkol mindegyikben van kamera, 5 éve nem volt baj.


Egyszer láttam egy felvételt , hogy bement a csávó a kocsiba, ellopott egy táskát a pofáját meg vette a kamera azt nem piszkálta. Pedig az a lenyithatós képernyős volt amiről ordít, hogy kamera..

2020. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 éve használok ilyen kamerát. Elvileg könnyen le lehetne szerelni. A tartón egy csavart kell lelazítani, kihúzni az usb kábelt és már le is lehet csúsztatni. Én viszont túl lusta vagyok ahhoz, hogy ezt naponta akár többször is megtegyem ha pl beugrok egy boltba, vagy leparkolok a munkahelyi parkolóban. Fixen fönt van a helyén, soha nem kapkodom le. Mégsem tapasztaltam soha semmilyen atrocitást emiatt, soha nem törték fel az autómat. Ma már nem olyan hatalmas érték egy ilyen, hogy emiatt feltörjék.
2020. szept. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!