Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én gondolom hogy a...

Csak én gondolom hogy a jogosítvány megszerzése tiszta lehúzás?

Figyelt kérdés
Egy vagyonba kerül, konkrétan mintha az lenne a cél hogy jó sok pénzt el vigyen. Már bánom hogy elkezdtem. Elsősegély se érdekel. Hogy tanuljam meg? Itt szemetek, meghuznak ha nem tudom.

2020. szept. 24. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

"Egy vagyonba kerül"

Hát igen, mire megtanulsz vezetni egy vagyonnyi üzemanyagot elkocsikázol.

2020. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

"meghuznak ha nem tudom"

A való életben meg dögöljön meg a balesetet szenvedett mi?

2020. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én azon kívül hogy hívom a mentőt nem fogok tudni segiteni. Lehet el is ájulok vagy magam is rosszul leszek. Ez van.
2020. szept. 24. 22:16
 4/25 A kérdező kommentje:
Én nem bírom az ilyet, nem tehetek róla.
2020. szept. 24. 22:17
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg sem próbálod, persze hogy annyi lesz neki mire kiér a mentő. Ha nem bírod nem kell csinálnod viszont ha oda sem állsz büntethető leszel.
2020. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem segítek, de lehet elájulok én is. De ne térjünk el a kérdésről.
2020. szept. 24. 22:19
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalásképpen hadd mondjam el, hogy a jogosítvány megszerzése mindig drága volt az akkori fizetésekhez képest. 30 éve is, amikor én tanultam. De azelőtt is.

Akkoriban még volt sorkatonai szolgálat. Ott kedvezményesen lehetett vezetni tanulni. Sok, szegény családból jött fiatal ott tanult meg, mert egyébként nem bírta volna a családjuk kifizetni.

2020. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésre válaszolva ott az első válasz. Plusz a szervizre, meg az oktató fizetése. Vagy mit gondoltál, a tanuló autók üzemanyag nélkül működnek?
2020. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyél már nyomorék.

Mit nem tudsz egy szar elsősegély vizsgán?

2020. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

A gyakorlati órák ára ment fel elég durván. Az utóbbi néhány évben több, mint a kétszeresére nőtt, holott az infláció, fizetések, üzemanyagár stb. nem indokolja ezt. Nem tudom, mi miatt lehetett ez.

Az is egy szemétség, hogy az online tanfolyam ugyanannyiba kerül, mint a tantermi. Pedig biztos, hogy sokkal olcsóbban üzemeltethető az online tananyag, mint egy tantermet fenntartani, oktatót fizetni stb. Csak valószínűleg ezen is valaki hülyére keresi magát. Vagy az autósiskola, vagy az online tananyag forgalmazója.


Az elsősegély vizsga az egyik legkönnyebb és legolcsóbb része a jogosítványszerzésnek. És ez tényleg olyan tudás, amin szó szerint életek múlhatnak, tehát ha valamit, akkor ezt érdemes jól megtanulni.

2020. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!