Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor tuningolása? többi lent

Motor tuningolása? többi lent

Figyelt kérdés
Tehát adott egy suzuki swift 1.3 milyen tuningal érdemes rajta kezdeni? Gondolok itt dugattyú cserére mert gondolom egy nagyobb tuningot nem bírna ki,és ezeken kivul mit érdemes meg rajta? egy 120-130 lóerőre tervezett felvinni :D
2020. szept. 27. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A központi befecskendezés üzemanyagnyomását megnövelheted, kapsz kb 5 lóerőt. Minden más csak komolytalan gondolat egy 1,3-as motor esetén.
2020. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát egy új injektor segitene? :D Turbo az felejtos bele?
2020. szept. 27. 17:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint növelni igen, csak nem jol ertelmeztem :D de akkor a fogyasztás is megnovelodne meg durrogna is valamilyen szinten ha jol tudom :D
2020. szept. 27. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adod el, és veszel az árából meg a tuningra szánt összegből valami erősebb autót?
2020. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Na figyu. Ami pénzből beleépítenél egy turbót, minden csövével, olajzásával, intercooler-rel, abból és az autód eladási árából kapsz egy német import BMW-t kétliteres motorral, aminek van akkora teljesítménye, mint amire te vágysz. Tudom mit gondolsz, voltam a te cipődben, nekem is 1.3-as Suzukim volt, én is erősebbre vágytam, utána jártam a lehetőségeimnek az autóval, majd vettem egy 2.0 Astra G-t. Majd egy mégerősebb Focus II-t. Ha nem akarod szétbarmolni az autódat, ami utána eladhatatlan, műszakin megbukik és a rendőr is leveszi róla a rendszámot az első igazoltatásnál, akkor inkább add el valakinek, akinek ilyen autóra van szüksége, és végy egy olyat, amilyenre vágysz. Minden rossz szándék vagy b.szogatás nélkül írom.
2020. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen értem, mert alapjáraton nyilván ez nem egy rossz autó csak sajnos nem erre lett kifejlesztve egyébként még csak tervben van 18 éves vagyok jogosítvány előtt úgyhogy ezen gondolkodtam mert ez olcsó :D De hát akkor ez hamar elszállt ez az ötlet :D Köszönöm egyébként!
2020. szept. 27. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem durrog de nő a fogyasztásod. Olvass utána, a nyomásszabályzó szelep rugója alá kell csak egy reszelt alátétet betenni, ezzel nagyobb előfeszítést adsz a rugónak és magasabb nyomást tart. A Suzuki befecskendezője nem mennyiséget mér, hanem nyitvatartási időt így nagyobb nyomással azonos idő alatt több üzemanyagot fecskendez be és dúsabb keverékkel megy a kocsid.
2020. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én eddig ebben a tudatban voltam ha több benzint kap és dúsabb lesz akkor milyen jó durrogós hangja lesz :D
2020. szept. 27. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, az lehet hogy a sport vezérműtengellyel szerelt autók egyenetlen alapjárata. Sokat kellesz még olvasnod a témában, elég sokat lehet erről tanulni, de klassz dolog ha érdekel. Vegyél egy Ladát, 200 000-ből építhetsz bele 1,6 tuning motort sport veztengellyel, jó bohóckodós autó
2020. szept. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 évesen bőven van még időd. Próbálj meg lenyugodni, és első körben is normálisan vezetni. Nem attól leszel valaki, ha mindenkit megelőzöl a Suzukival. Ez inkább kisebbségi komplexus. Talán túl is éled az utolsó tizenéves időszakodat, ha lehiggadsz, aztán ha elkezdtél dolgozni, több pénzed lesz, akkor vegyél erősebb autót. Addig meg hidd el, jó lesz a minimál Swift. Sőt, ha később veszel újabb autókat, rájössz, hogy az az 1,3-as még mennyire élénk, élhető motor volt, nincs még agyonfojtva az Euro 5-ös, Euro 6-os környezetvédelmi szabványok miatt. Nem erős, de legalább megy valamennyire, ellentétben a későbbi nem erős, de nem is megy jellegű autókkal.
2020. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!