Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leömlő csere nélkül is ér...

Leömlő csere nélkül is ér valamit a kipufogó rendszer tuningolása?

Figyelt kérdés
A cél elsődlegesen a motor hangjának a szebbé tétele (tudom, hogy ez megoldható egy sportdob felszerelésével), másodlagosan a pörgősségének fokozása. Ez ügyben tétetnék az autóba egy katalizátoriktató konvertert, gázgyorsító dobos sport középrészt, egy sportdobot és egy sport légszűrőt. Nagyon hülyeség lenne, hogy ha a leömlőt nem cseréltetném? Vagy inkább már szánjam rá azt a pénzt? (Nem tudom pontosan milyen motorkódú 1.8-as 1992-es 75lóerős golf ról van szó).

2019. febr. 6. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá az autóhoz ha nem akarsz sokat költeni a semmire. Azt a motort aztán piszkálhatod ahogy akarod, nem belőle Szélvész Szarvas a kipufogó tuningtól soha, viszont rontani nagyon könnyű még azon a 75 lovas (ma mennyi lehet, 60?) teljesítményen is.
2019. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönnöm a válaszod !

De te mit ajánlanál leginkább hogyha mégis csak azt a 75 lóerőt ki szeretném javítani mondjuk úgy 90 re ?!

2019. febr. 6. 15:42
 3/21 D. Brasco ***** válasza:
4%
Drága kenyér.... mikor fogod már megunni ezeket az 1.8-as 3-as golf-os turbositos/tuningolos/hogyan hozzak ki belőle egy kis pluszt stb kérdéseket!Leirtuk már nem egyszer,nem kétszer hogx hagyd már azt a nyomorult autót mert semmi ertelme annak amit akarsz,csak pénz/idő meg energia pocsékolás!Ha ennyire erős autó kell akkor add el ezt,aztan vegyel egy megfelelően erőset........amúgy is őszintén nem tudom mit akarsz egy alapbol harmat gyenge,alig 40lóerő/liter teljesitményű szívó benzinestől.........
2019. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Vegyél egy erősebb autót és ne egy régibe verd a pénzt feleslegesen ... max azt éred el, hogy csökkented a teljesítményét es feleslegesen beleköltesz sok pénzt, amúgy is szarból nem csinálsz aranyat.
2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem értem mi a baj ?

Külső Turingra autó teljesen jó !Nem rozsdás az autó!Nem kell féljek hogy kiszakad alólam az ülés ! Majdnem minden alkatrésze ki lett cserélve ami kell a kormányösszekötő rudaktól egészem a szilentekig minden újra lett cserélve!

Van még rá kb 150 ezrem !

És nem akarom elhinni hogy miért ne lehetne legalább (1)lóerőt kihozni ? Nem is értem -_-"

2019. febr. 6. 15:50
 6/21 A kérdező kommentje:

És ha éppen nem egy golf 3 ról lenne szó?!

Hanem egy bmw vagy audi vagy akár opel röl akkor ott egyből 150 böl akkár 200ra is fel lehet vinni azt a bármilyen fajta 1.8as szivó benzines 75 lovas motort !!!

Csak persze az én golfomba nem lehet!?

2019. febr. 6. 15:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha nyitott rendszert és nagyobb karbi meg nagyobb veztengely is megy mellé.Akkor 110-120 lóerőt szerintem a motorból ki lehetne hozni! De abban is biztos vagyok hogy a motor belseje tartósan nem bírja el azt a 110-120 lovat.
2019. febr. 6. 15:59
 8/21 D. Brasco ***** válasza:
4%

Egy ennyire szűk látokörű embernek mint te kár ide ezek után bármit is írni....főleg miutan az előző kérdéseidnél is le lett már írva nem egyszer normalisan mi a helyzet.......

De jabaslom vegyél a golfra kék ledes ablaktörlő sprickolót meg ragaszd tele monster matricákkal hiszen ezek együtt köztudottan +30lóerőt adnak,esetleg még ha veszel rá egy minél recsegősebb ordító repedtfazék hangú hádéracsing 8000forintos tuningsportrészing kipufogó dobot az is azonnal még +20ló........es igy mar bőven túl is teljesitetted a 90lovas tervedet mert így azonnal 125lovas lett a géped.......ínyencek még esetleg megpróbálják a cápauszony antennát az is tud vagy +5lovat!

2019. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne szűk a látásköröm ?

Mert nem tudom elhinni hogy nem lehet tuningol az autó motorját? Fogalmam nincs mért vagy ennyire lekezelő kedves válaszoló( D.Brasco 16:01 ) ...

2019. febr. 6. 16:06
 10/21 D. Brasco ***** válasza:
2%

Ez nem lekezelő,csak már nem tudom mit lehetne írni....főleg miuzan mar nem is először kérdezed ezt, meg láthatóan közöd nincs a témához!

Irtuk mar minden motort rommá lehet reszelni csak nem 150ezerből meg nem annyival higy teszünk bele egy másik vezerművet meg a kipufogot.....ja meg karburátort!

2019. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!