Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy kocsinak nincs rendszám...

Ha egy kocsinak nincs rendszámtáblája akkor ki van vonva a forgalomból?

Figyelt kérdés

Nézegettem a hirdetéseket és találtam egy kocsit ami érdekelne, azt írják érvényes magyar okmányokkal rendelkezik és friss műszakival, de a képeken nincs rajta rendszámtábla.

Akkor most nincs forgalomban, tehát ha megveszem az még plusz költség, hogy forgalomba helyezzék?


2020. szept. 29. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak a fotó kedvéért vette le a rendszámot, hogy ne tudj utána nézni mondjuk a jszp-n.

Sokan csinálják.

2020. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor valami nem stimmel a kocsival, mert több hirdetése is van ennek az embernek, de mindegyik kocsin van rendszám kivéve ezen.
2020. szept. 29. 14:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Plusz most nézem, hogy az alvázszám meg van adva, de hibás a formátuma.
2020. szept. 29. 15:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Vaaagy külföldi papíros és ha meg akarod venni lepapírozza neked stb. de a legegyszerűbb, ha felhívod az eladót és megérdeklődöd a választ
2020. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják így, kérdezz rá.
2020. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már sokszor láttam ilyet hahun. Mindig azt szoktam írni erre, hogy onnan tudod lecsekkolni (amennyiben 2004 utáni autóról van szó), hogy van-e a szélvédő jobb alsó sarkában regisztrációs matrica. Azt lehet látni a képen ha van. Ha nincs az azt jelenti, hogy az autónak még nem volt magyar rendszáma, azaz behozott és csak akkor intézik a papírokat, ha megvan rá a vevő. '04-től régebbik persze nem kaptak itthon ilyet, de arra kicsi az esély.
2020. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez 2000-res autó, szóval nincs rajta matrica...
2020. szept. 29. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg a hirdetést be tudod linkelni?
2020. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Be tudnám, de látszik a hirdető neve és a többi adatai, szóval inkább nem.

Amúgy tegnap írtam neki, amit el is olvasott, de választ azóta sem kaptam, szóval ez így részemről felejtős!

2020. szept. 30. 07:27
 10/10 anonim ***** válasza:

ahh, hagyd a francba valóban

gondolom ez akkor marketplace lesz

2020. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!