Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes bekapcsolni az ESP-t...

Érdemes bekapcsolni az ESP-t ha csak "tatás" tempóban vezetek?

Figyelt kérdés

Mindig betartom a sebességhatárt.

Focus 2

1.6 benzin, 100LE


2020. okt. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Alapvól bevan kapcsolva, ki tudod de jobb ha be van
2020. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Alapállapotban állandóan be van kapcsolva. Ideiglenes lehet kikapcsolni a következő inditásig.
2020. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
67%
Nagypapa tempo melett is lehet olyan helyzet hogy jó ha be van kapcsolva....ami mint irtak eleve mindog be is van,te csak kikapcsolni tudod.....
2020. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én még nem láttam olyan autót, aminél alapból gyújtás radásá után ki lenne kapcsolva az ESP.

Inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy mi értelme van kikapcsolni? Hiszen semmi hátrányod nem származik abból (tükörjégen, emelkedőn való elindulást leszámítva), ha be van kapcsolva. Az ESP nem csak akkor kell ha 200-zal akarsz száguldozni. 50-nel is gyönyörűen meg lehet csúszni ha olyanok a körülmények. Azt pedig lehetetlenség kiszámolni, hogy mikor kerülsz ilyen szituációba akár mások hülyesége miatt.

2020. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést... kb egy okot tudok rá, hogy kikapcsolja az ember, a launch control miatt, vagy esetleg ha driftelni akar.
2020. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kikapcsolni.

Bármikor adódhat olyan helyzet, hogy az ESP ment meg egy balesettől.

2020. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nemrég került a birtokomba egy kocsi, és most most láttam hogy ki volt kapcsolva.

De miért kapcsolatja ki valaki?


#5! Mi az a launch control?

2020. okt. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!