Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H astra 1,7cdti szelepfedél...

Marshall28 kérdése:

H astra 1,7cdti szelepfedél tömítés,vezérlés csere mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Messze vagy.
2020. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindegy csak nem lessz annyi nézek másik szakit.
2020. okt. 2. 09:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2020. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A generátor végén a vákuumpumpából tud befelé folyni az olaj a generátorba. És az teszi tönkre. 90%, hogy nálad is ez a gond. Folyhat a szelepfedél alól is, de az nem tud olyan extrém mértékben ömleni a generátorba, hogy gond legyen.

Viszont felújítható a generátor és rajta a vákuumpumpa is. Pesten tudok ajánlani erre nagyon korrekt céget, ahol nagyon szépen dolgoznak. De a leszerelt generátort kell elvinni hozzájuk.

3-as voltam.

2020. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi 3 as de a generátor már kuka csere volt ujjat tett bele rohadt sokba került ez a mutatvány :( 109 rugó volt. Viszont az autó nagyon durván eszi az olajat amióta elhoztam kereken 107 km mentem vele 1 L olajat megevett jövő héten viszem szerelőhöz. Szüntesse meg az olajfolyast + vezérlés csere mert az olaj tönkre teszi az egész autot.
2020. okt. 2. 18:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan drága. Én Hitachi generátort vettem bele pont egy éve 150-ért. :)

Ez esetben tényleg nagyon durván nyomhatja az olajat. Nálam konkréten tócsákban állt a garázsban a kocsi alatt az olaj, de a nívópálcán alig láttam változást.

Ha 107 km elfolyik 1 liter olaj, akkor kis túlzással húzod magad után az olajcsíkot. Ha tuti a szelepfedél tömítés a ludas, nagyon durván olajos lehet az egész blokk. Jól teszed, hogy megcsináltatod.

Nálam még a vákuumpumpára menő olajcsövek voltak nagyon kikeményedve 14 év alatt. Inkább kicseréltük gyári újra, nehogy menet közben durranjon el.

2020. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!