Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik azt sokan itt...

Miért hiszik azt sokan itt hogy "különleges" az a leharcolt vas amit venni akarnak?

Figyelt kérdés

Szerintem egy Mazda meg egy Mitsubishi vagy egy "különleges" egyéb márkájú autó semmennyire nem különleges.


Főleg mert a kérdések nagy részében az emlegetett autó kb. lesajnált ócskavas a 3-400 ezres tartományból miközben újonnan bőven többe kerülnének mint 10 millió.


Tisztelet a kivételnek persze.


Miért hiszik azt sokan hogy ilyen leharcolt vasakkal különleges autók birtokában lesznek?


Akik meg tucatautókkal járnak mint Astra Clio Fiesta Swift azok meg le vannak szólva.


Szerintem az itt kommentelők/kérdezők csak csorgatják a nyálukat, egy tényleg szemrevaló autó tulajdonlásától elég messze állnak.


2020. okt. 4. 21:13
 1/7 vantel ***** válasza:
75%
Hehe, ez vicces!
2020. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
1-2 idióta van az oldalon, akik napi szinten rakják ki a kamu kérdéseikben párszázezres hahu-s hirdetéseket. Ebből messzemenő következtetéseket levonni butaság.
2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még nem vagy itt elég régóta, hogy tudd, vannak trollok. Pl. egy olyan, aki "ékszerdobozokat" lnkelget állandóan a 300.000es kategóriából. Szóval nem mindenki, hanem egy (esetleg pár) idióta nyomatja ezt folyamatosan
2020. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 crudy ***** válasza:
84%

Ezek a kérdések csak akkor érnek valamit ha tudsz mire hivatkozni. Tudsz egy konkrét példát? Vagy ha már "olyan emberekről" írsz akkor ezeket a példákat?


Könnyű egy embercsoportnak nevezni azt ami minket zavar. Szoktam itt olvasni a kérdéseket és válaszolni is, de amiről te beszélsz azzal nem szoktam találkozni. Azzal, hogy linkelgetik az olcsó autókat azzal igen, de nekem az az érzésem, hogy ezt te költötted tovább azzá, hogy különleges hugyokat keresnek és pont ezek az emberek szólják le az átlagautósokat.

2020. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A különlegesebb autók választéka valahol azon az ársávon indul, ahol használtként is 10 millió a piac alját jelenti.

Nyilván egy telepi hülyegyerek nem a különleges sportautók között fog válogatni, hanem kb. ami elé esik zsebpénzért.

2020. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Max azok hiszik, hogy különleges, mindenki más meg le se.. pottyantja.
2020. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Népünk sokáig csak álmodozhatott a menő ótókról, így, hogy már könnyebb beszerezni egy szakadt Béjemwét is, így már érezhetik a menő feeling-et sokan. Ismered a dalt:

"Ócska Porschén, csajozni járnék...." (by: Z' Zi Labor: Soha nem elég)

2020. okt. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!