Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban elkezdték...

Németországban elkezdték legalizálni az utólag beépíthető led égőket.Lassan Magyarországon is legális lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen, csak a komolyabb, drágább égőkre vonatkozik a legalizálás, nem a 2500 forintos kínaira.


Véleményem szerint a legalizálásnak hamar be kell következnie.

Ugyanis, ha egy német ilyen autóval átjön ide, nem fog a határnál megállni és kotorászni a motortérben, izzót cserélni.

Nevetséges lenne.


Másrészt ha a TÜV elfogadta, akkor automatikusan engedélyezni kellene minden EU tagállamban.

Hiszen, az nem egy sóhivatal.



2020. okt. 7. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért van mindenki annyira ráfeszülve a LED égőkre a kocsiknál, mintha a túlélésünk múlna rajta? Nem rosszindulatból kérdezerm, csak nem értem. Engem pl nem érdekel mi világít a kocsimon, ha látok mellette. Márpedig látok :) Nekem ez ezredrangú dolog az életben.
2020. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz amit előttem írnak.

De még ha így is lenne ott, ne hogy azt hidd hogy a német olyan hűde okos, azt is a piac és az eladhatóság érdekli.

Régen nem a minőséget képviselik.

Lásd az össze autó ami szar az mind onnan származik, csak hát megveszik.

2020. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!