Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a sofőrökről akik elrúgják a német prémium autójuknak 250-el az üres autópályán?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"siessél csak, már várják a vesédet!"
2020. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Egs, ha üres az autópálya, az azt jelenti, hogy én nem vagyok ott, onnantól kezdve pont leszarom mit csinál, felőlem fel is szállhat a légtérbe.
2020. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az üres úton valaki odalép neki az nem zavar, az már sokkal inkább mikor a szabályosan közlekedőket akarja letolni. Ha a gyér forgalomban elsuhan valaki mellettem 250-nel a pályán az nem izgat különösebben. De ha "szabályosan" előzöm a kamionsort 130-140-nel, mert éppen nem sietek sehova vagy nem akarok bírságot fizetni akkor várja ki a sorát.
2020. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek joga van szabályosan közlekedni anélkül, hogy ezért folyamatosan inzultálnák villogással, dudálással, követési távolság be nem tartásával vagy bármilyen módon történő veszélyeztetéssel. Ha a szabályosan közlekedők ezen joga nem sérül, felőlem mindenki annyival megy amennyivel csak akar.
2020. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi. Üres az autópálya balesetet nem tud okozni. Max a saját életével vagy pénztárcájával játszik.

Amúgy meg ha üres a pálya akkor én sem vagyok ott és akkor nem is láthatom :)

2020. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán minek van korlátozás autópályán? A németek csinálják jól, hogy annyival mehetsz, amennyivel akarsz. Ez esetben szívük joga. 250 egy komoly BMW/Audi/Mercedesnek semmi. Fel se tűnik neki. Halk, stabil az autó ugyanúgy, egyáltalán nincsenek kitéve veszélynek. Magyar autópályán meg sajnálom őket, hogy fizethetik majd a csekket. Nem hiszem, hogy bárkit veszélyeztetnének.
2020. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Erről véleményt kéne alkotni? :D
2020. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint megy az autójuk 250-et az üres autópályán
2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó erős autójuk van, ez a véleményem.
2020. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy 250-nél egy 130-al haladó autó a belső sávban olyan, mint 120-nál belefutni egy álló akármibe a belső sávban.

Továbbá itthon sem ritka, hogy vad kerül az autópályára, vagy valami akadály aminek nem lenne ott helye és 250-nél ezt kezelni kb. lehetetlen. Ez a sebesség nem közútra való, hanem versenypályára.

2020. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!