Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell átalakítani?

Hogy kell átalakítani?

Figyelt kérdés
Olyan bajom lenne, hogy az autómba szereltem egy új rádiót, minden jó csak annyi a bajom, hogy elveszti a rádió a memómóriát miután leállítom a kocsit! Tudom hogy a sárga és piros drótot meg kell cserélni, a kérdés az volna hogy ezt hogyan tudom megoldani, le kell húzni vagy hogyan? A válaszokat előre is köszönöm!!!
2020. okt. 11. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
le kell húzni
2020. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, le kell.
2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a pont!
2020. okt. 11. 15:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint én úgy értem hogy a gyári iso csatiból hogy kell ki venni a 2 drótot? Mert csak annyi volt hogy a gyárit rádugtam a rádióra, nem kellett használnom azokat amiket adtak hozzá
2020. okt. 11. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:

A csatiban minden vezetéknél látsz egy kis fület, ami kicsúszás ellen biztosít.

Egy nagyon pici, és vékony csavarhúzóval félre tudod tolni, és ki tudod húzni a vezetéket.

2020. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2020. okt. 11. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2020. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ugye a csati ami ki jön az autóból, azt csak simán rádugtam a rádióra és kész. Na de, most ami ki jön az autóból, abból kéne kihúznom a sárgát és a pirosat, utána felcserélni a 2 helyét és kész?
2020. okt. 11. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam azon amit kaptam idő csatit ( ez nekem úgy sem kell

De gondolom azon majd nem úgy kell, mert ennél könnyen letört a kis saruról a fül, mert ugye ezen 2 volt! 1 hogy be bírjam kihúzni, 1 pedig hogy ne tudjam visszatolni. Vagy ezt hogy lehetne megoldani a legegyszerűbben! Bocsi hogy ennyit kérdezősködök, csak nem csináltam még ilyet, és az autónak a csatijában nem szeretném széttörni a sarut!

2020. okt. 12. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!