Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Suzuki SX4 cross jó lesz...

Új Suzuki SX4 cross jó lesz ha szeretnék jobb nőket felszedni társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem hitelre még érződik az új szaga én szedtem le a nejlont is az ülésekről.

Érdemes lenne kiírnom hogy új autóm van és ahogy az audis kigyúrt emberek én is suzukiban lévő képet csináljak a tinderre ahol fogom a kormányt és látszódik a digitális középkonzol...mert az is van benne.

Így most már felértékelődik a társkeresési potenciálom hogy tudtam venni egy hiteles új suzukit?

Mellé gyúrok is 82 kg vagyok de porokat nem szedek mert sokáig egészséges szeretnék lenni.



#Suzuki #legjobbautó
2020. okt. 11. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

1. Ne kamuzzál, a szalonban leszedik a nejlonokat mielőtt átveszed az autót.

2. Hitelre venni autót hülyeség. Értelmes nő ezt tudja.

3. Suzuki S-cross családi autó, nem menő.

4. Sötét vagy...

2020. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

De az a régi többet ér majd mint a te új autód.

Nézd meg a régi autókat, amik már szinte veteránnak számítanak, megy fel az áruk.

Pénzkbsz sztm egy új autó.

De kinek mi.

N

2020. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!