Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy baj, ha átmentem a...

Nagy baj, ha átmentem a gázlón is beverte kicsit a vizet a motorháztetőbe?

Figyelt kérdés

Falun élünk, nem tűnt nagyon nagynak a víz, de ahogyan átmentem, beverte, csak otthon vettem észre.


25 éves Renault Megane. Kicsit alacsony az orra.


Majdnem megvertek apámék, meg őrjöngtek. Van 2 másik autónk. Az öcsémnek most vettek egy pár éves Golfot. Nekem néha odaadják ezt, most őrjöngtek, meg hogy nem adnak nekem autót. Azt tegyük hozzá, hogy 2 éve ezt az öcsém totálkárosra törte, majdnem megölve engem. De akkor is engem vettek elő, meet nekem kellett megakadályozni. Örültem, hogy nem jöttek nekem.... Oké, hiba volt, de nem tűnt nagynak, kb. 10 centis víz, de árok, így juthatptt bele valahpgy, anyám ennél nagyobb vízben átjött...


2020. okt. 12. 18:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Majdnem megöltek miatta, kitiltottak és őrjöngtek. Volt, hogy apám kisebb miattegvert, most is ettől féltem. Tesómnak bezzeg milliókért vesznek...


Amúgy ez az autó, már kb. 50ezret sem ér. Ők majdnem ráköltöttel f és millát, mikor totálkárosra törte öcsém, az anyós ülés felőli oldal összezúzódptt, ott ültem, előtte nem sokkal kapcsoltam be szerencsére az övet (falun nem szoktam), az mentette meg az életemet. Még engem bántottak, mert miért nem akadályoztam meg, szóltam neki, hogy gyprsan kanyarpdik, de mindegy volt. Úgy tettek velem, hogy 2 hétig aludni sem tudtam, vizsgámon is megbuktam emiatt akkor... Neki milliós kocsit vesznek, én meg ezzel a pusztával átjöttem, azt hittem lekever egyet, szinkronban üvöltött mind a 3.


Tanulság,hogy kerülök ezel után de szerintem nem akkora tragédia, meg puszta ez alapból, szarrá van rohadva, mióta széttörte a motorja is szar, ajtókat se lehet bezárni, ablakot lehúzni, minden tropán van

Erre nem adják oda, orvoshoz járok. Azt hittem, ott ver meg helyben.

2020. okt. 12. 18:40
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Várjál inkább busszal. Abba csak nem fognak belekötni
2020. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az lesz. Öcsikének meg milliós kocsikat veszünk, mikor ilyeneket csinál, meg belehajt ugyanezzel a ház falának, mert "bocsi rossz pedált nyomtam".


Nem is az, hanem ahogy viselkedtel velem. Nem normálisak. Most a 25 éves tragacs, ami majdnem szétesik mindem egyes baját rá akarják kenni, hogy én tettem tönkre. Úgy beszéltel velem, üvöltött mind a három. Más autóval is átjöttek utánam. Ennél alacsomyabbal is. Meg anyám is átjár, rengetegszer jöttünk nagyobban is. Lehet, hogy megdobta, ahogyan ment fel. De akkor is... Most bármikor szétmegy a csotrogány, én leszel az oka. Mondjuk megszoktam, hogy mind a 3 velem üvölt mindig, amit öcsike csinál, azért is emgem vettek elő...


Minden egyes gond rám lesz verve, merr "tönkretetged, már nem lesz sokáig jó". Szarrá van rohadva, kpufogólya is szar, minden, műsxakit se akarták megadni. Aztám én tettem tönkre... Valakinek meg több milliós kovsit veszünk, mondjuk eddig is tudtam, ki a kosledvenc...

2020. okt. 12. 18:48
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szakadó esőben is eléggé be tud verni a víz ha gyorsan megy az ember.

Nem hiszem, hogy lesz ettől baja.

2020. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Dehogynem, a 25 éves szétrohadt tragacs, ami egyszer totálkárosra lett törve, most tettem tönkre. Kiszárad, semmi baja, szarrá van rphadva az egész alaja, tiszta rozsda. Ha valamikor tönkremegy, én leszek az oka...


Mondjuk tudtam, hogy utálnak. Vicc az egész.

2020. okt. 12. 19:06
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy panaszkodós kérdés vagy tényleg arra vagy kíváncsi, hogy lett-e baja az autónak?
2020. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a baj, de nem azért, mert beázott a kocsi.
2020. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem beszélem ezt a nyelvet, mert csak minden második mondatot értem....
2020. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ha ártott volna neki akkor közvetlen utána jelentkeztek volna a tünetek.

Viszont baj bőven van így is, inkább ilyen offroad helyeken használd, ott essen szét ne az M0-áson.

2020. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!