Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásnál mit jelent...

Autóvásárlásnál mit jelent számotokra, ha kitakarják a rendszámot?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok pesszimista, de mikor kirakarnak egy hirdetésnél egy rendszámot, számomra hiteltelenné válik. Mintha le akarnák tagadni, el akarnák érni, hogy ne lehessen ellenőrizni (hiszen ma már bárki otthon, ingyen ellenőrizheti pl hogy volt-e számottevően visszapörgetve az óra).

Számotokra mit jelent?



2020. okt. 15. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Hogy nem akarom, hogy vadidegenek megtudják a címem.
2020. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy még magyar rendszáma sincs, nem is volt, mert most hozták be külföldről


ritkább eset, hogy halál nyugodtan vidszatekerték így is, hogy lekérdezhető, de mindig van egy palimadár aki megveszi

2020. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#1 és a vadidegen honnan tudja meg a címed?
2020. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

3.-nak.


Elég egy ismerős, egy irodában.

2020. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Ja ebből honnan lehet megtudni a címed?

Én azt imádom amikor beharangozzák a leírásban, hogy lekérdezhetó, nagyon szuper, nem tekert órás, minden papírja megvan. De a képeken vagy nincs is rendszám tábla vagy le van takarva.... 🤔 Akkor hogyan is kérdezzem le, ha már igy beharangozta?

2020. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha komolyan érdekel az autó akkor úgy is felhívod... Ha nem akkor tovább lapozol.
2020. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt írja lekérdezhető akkor én lekérdezném, hogy egyáltalán igaz e amit írt. Aztán eldönteném, hogy érdekel e.
2020. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy csak nem akarja, hogy a szomszédja, ismerőse tudja, hogy árulja a kocsiját és mennyiért. Elkéred tőle a rendszámot, oda szokták adni. Ha nem adja, akkor ejted azt az autót.
2020. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Jólteszik. Én is régebben mindig kitakartam, mostmár csak azért hagyom meg hirdetésben, hogy ne jöjjenek az ilyen kérdések.
2020. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 D. Brasco ***** válasza:
100%

3dolog lehetseges:

-az első amit itt is rögtön láthattál,higy vannak olyan hülyék akik komolyan azt hiszik,hogy a rendszam alapjan bármi kideríthető az auto tulajdonosarol.Es mindegy kinek hol milyen irodaban milyen ismerose van,ugyan is eleg jo ideje nem lehet már csak ugy belépni a rendszerbe,föleg nem a haver kedvéért,hogy a tulajrol adatot kerjenek le.

-aztan olyan szokta még kitakarni aki pontosan tudja hogy valami sumákolás van az autóval,és igy tudja,hogy semmit nem tudsz lekérdezni rola.

-meg van a harmadik tipus,akinek fingja sincs,hogy mire "jó" ez az egesz rendszam eltakarosdi,viszont látta gipsz jakab hirdeteset,hogy az kitakarta a rendszamot,akkor kitakarja mar ő is az a biztos...

2020. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!