Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üléshuzatot szeretnék venni...

Üléshuzatot szeretnék venni egy opel astra kombi autóba de nem tudom milyet. Hogyan válasszak?

Figyelt kérdés

Az autó nem az enyém, meglepetés lenne az üléshuzat. Találtam egy oldalt, ahol az "Opel Astra" után további betűk vannak pl: "H", "G", "J", stb... nah ezek mik? Honnan tudom melyik kell nekem? Valamint azt írják, hogy ezeknek a huzatoknak méreteik is vannak, honnan tudhatom, hogy a kiszemelt kocsinak mekkora méret kell?


Előre is köszi a segítséget!


2012. júl. 20. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Előszőr is meg kell tudnod melyik típusú Astra. Astra F, Astra G, Astra H stb. Utána egyszerű mert azt kell megvenned. Egy típuson belül nincs különbség. Kivéve ha kicserélte a gyárit :)
2012. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
autósboltba bemész megmondod a típust, kiválasztod a mintát és pár napon belül megvarrják méretre :P
2012. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!