Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Aygo is van olyan...

A Toyota Aygo is van olyan megbízható, mint a nagyobb testvérei, Yaris, Corolla, Avensis?

Figyelt kérdés
A régebbi Aygo-ra gondolok, ami egy gyártósoron készült anno 2005-tol a Peugeot 107/ Citroen C1 modellekkel.

2020. okt. 16. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel japán igen megbízható. Méretei miatt könnyű vele parkolni és lámpától lámpáig egész gyorsan elér cserébe kapsz egy alacsony fogyasztást. Autópályára nem nagyon ajánlott mert ezres motorja van 68 lóerővel.
2020. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönettel! S az "ikertestverei" a 107-es és a C1-esek? Nekem őszintén megmondva Peugeot 207-esem volt, s nagyon bevált. A legalapabb benzines motorral volt gyártva, 1.4 8V 75 ló, a legalapabb felszereltség, soha nem hagyott az út szélén. Úgy tudom, mind a 3 modell (Aygo, 107 és C1) ugyanabban a gyárban, Csehországban (talán Chorinban?) készültek...
2020. nov. 11. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a toyota aygo testvérei a citroen c1 és a peugeot 107. Sőt mi több ugyanaz az ezres 68 lovas motor van mindháromban a toyotában ha jól tudom volt egy 1.4es dízel de a testvérei nem tudom hogy voltak e ezzel a motorral gyártva ezt mondjuk nem tudom.
2020. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!