Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen Simson Start megéri...

Egy ilyen Simson Start megéri ennyi pénzért megvenni?

Figyelt kérdés

Egy olyan motorról van szó, ami állítólag minden egyes alkatrésze (csavarok, szimeringek) stb. Egyszóval minden egyes porcikája fel lett újítva. Kb olyan állapotban, mint ha a gyártosorról vitték volna egyből az üzletbe. Szinkód alapján van festve a motor. Mondhatni teljesen restaurálva van, minden egyes alkatrésze pedig új stb. De ezt szó szerint kell érteni.


Mindezt 250.000 forintért árulja az illető.


Faternak az ismerőse hirdeti. Fater mondta hogy nagyon szép motor, de nekem picit horibilis az összeg, nem arról van szó hogy nem tudnák ennyi pénzt kifizetni, hanem az, hogy sajnálok pénzt kiadni a kezemből (főleg ennyit) .......


A motor valóban jól nézki!


Más is érzett már ilyent? Megvenne valamit, de a pénzt sajnálja kiadni a kezéből (akármilyen jó) az amit kinézett magának? Miért alakulhatot bennem ez ki? Miért sajnálok kiadni ennyi pénzt egy látszólag valóban gyögyörű állapotú motorra? Velem van a baj? Miért van az, hogy inkább gyűjtögetem, és mondjuk koplalok mint hogy elköltsem a pénzt? Arra is sajnálom kiadni. Miért védem ennyire a pénzt mint egy széf?



Őszintén várom a válaszaitokat, gondolom nem vagyok egyedül. Szóval mit gondoltok, megéri megvenni?



23F


(A kérdés nem kamu)



2020. okt. 17. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Használatra nem. Gyűjtőnek igen.
2020. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kép(ek) nélkül? Sok. Kevés. Pont annyi.

Szerinted a kéket vegyem vagy a pirosat?

Kb ennyi a kérdésed fotók nélkül.

Láttam már valóban felújított simsont, meg "szájjal" felújítottat is aranyáron. Az meg, hogy kinek az ismerőse aki eladnâ, meg ki szerint jó vagy nem jó valami, teljesen szubjektív.

Egyébként nagyon pöpec kell legyen ennyiért.

2020. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!