Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON S51N típusú hirdetésen...

SIMSON S51N típusú hirdetésen akadt meg a szemem. Érdemes megvenni 70 000 Ft ért?

Figyelt kérdés

Leírás: Egy SN51-es simson eladó! Tíz évnél öregebb kis távra használtam (500m míg elmentem a közeli tóhoz pecázni. ) Korának megfelelő állapotba műszakilag jó az esztétikailag kisebb nagyobb kopások lásd kép.Mire figyeljek, vásárláskor? Először is ér e ennyit? Honnan tudom, hogy gyári e? Mire figyeljek a vásárláskor?

Jelenleg robogóm van.



#ár #Simson #eredeti #gyári #érdemes e 70 000 Ft #robogóhelyett
2017. ápr. 2. 08:15
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Képek ezen a linken: [link]


Csomagtartót ad hozzá az illető.

2017. ápr. 2. 08:17
 2/29 Bence Varga válasza:
Nem értek hozzá annyira, de szerintem szép ez a motor, csak annyi a baj vele (meg sok simsonnal), hogy nem indexes. Szerintem ha közúton akarod használni, akkor ez hasznos extra.
2017. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
hát hobbi motornak talán de mindennapos használatra inkább egy nagykerekű robogó
2017. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha jó állapotban van simán megéri!

Egyébként, melyik megyében laksz?

Én értek a simsonokhoz, és talán tudok segiteni a vásárlásnál, (Ha meg akarod venni)



Utolsóval hozzászólóval vitatkoznék,

egy rendszeresen karban tartott simson, alkalmas napi használatra.

Én napi 30 km-ert megyek a simsonomal, és megse kottyan neki, pedig nem kímélem:)

2017. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

az én simsonomba pont ma tettem 130 km a fas zom tele volt már a végén még a pöc söm is elzsibadt rajta szóval jó motor csak érteni kell hozzá!

Amire figyelj hogy hideg motornál ha 2 szívatás után elindul és szépen jár tartja az alapjáratot akkor a szimering csapágy jó ha nem látsz rajta kókányolást akkor megveheted.

2017. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Jó,jó sok mindenre lehet vigyázni akkor sokáig tart.

De az igazán az a jó amikor nem kímélsz valamit és még úgyis sokáig tart. A Simson sem anyagminőségben sem kényelemben nem veszi fel egy mai robogóval a versenyt. De nem is kell hiszen 30-40 év különbség van közte és a mai robogók között.

2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
utolsókám háború után sokkal jobban volt minden megtervezve hogy sokáig tartson mert minden hiány cikk volt szóval a robogó 30 év után széthullik nem hogy még menjen
2017. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát most neked vagy Simsonod vagy jó minőségű robogód nem volt. A kínait most ne számítsuk ide. Attól tényleg jobb egy Simson.
2017. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"A Simson sem anyagminőségben"


Akkor olvass és csodálkozz.. : [link]

2017. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Majd legközelebb mikor lecsavarodik a kipufogó hollandered meg mikor újra lekopik a berugó ricnid akkor sokra fogsz menni ezzel a cikkel.

Ismerem a Simsont nem kell bemutatni a mesékhez meg öreg vagyok.

Ne akarj már egy negyven éves akkor sem túl jó konstrukciót egy mai modern japán vagy olasz gyártóhoz hasonlítani mert nevetséges az egész. Gondolkozz! Szerinted a motor gyártás az elmúlt negyven évben nem fejlődött semmit?

2017. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!