Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olasz luxus, vagy ultra-luxus...

Olasz luxus, vagy ultra-luxus autók melyek a Maserati Quattroporte-n kívül? Új vagy maximum harminc éves modellekre kérdezek rá. Sportautók magától értetődően felejtősek. Esetleg még francia szedánokat vagy coupé formatervű négyajtósokat is írhattok.

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

>>> "Sportautók magától értetődően felejtősek."

Szerintem nem magától értetődő, szóval: milyen tényező miatt felejtősek? (nem kötekedésből, komolyan kérdezem)

2020. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megbízhatóság tekintetében (inkább csak a hosszú európai utazások alatti esetleges lerobbanások miatt kérdem, más nem érdekel, például, ha nem megy le az ablak, vagy nincs klíma, bedöglik a fedélzeti számítógép, stb, ezek számomra semmik az előbbihez képest) mi a sorrend? Melyik a leginkább megbízható ezekből: Quattroporte, Thesis és (Chrysler/Fiat) Thema?
2020. okt. 17. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosan azért, mert nem sportautók állnak a kiírásban. :) Ha számítógépekről érdeklődsz, nem gps-ekkel, vagy tablet-ekkel kapcsolatos válaszokat vársz. Sokan egybemossák a kettőt, ezért szóltam előre, hogy véletlenül se vegye senki egy kalap alá a két külön kategóriát.
2020. okt. 17. 16:33
 4/6 A kérdező kommentje:

De segítségképp ott volt még ez is, ez is adhat egy támpontot:


"Esetleg még francia szedánokat vagy coupé formatervű négyajtósokat is írhattok."

2020. okt. 17. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem én na, csak érdeklődtem. :)

Csak mert elég sok olyan autó van, ami luxus/sportautó egyben, de akkor nem forszírozom. Ferrarinak és a Lamborghininek is van SUV-ja meg ilyen nagyobb kombi-forma gépe.

Azt nem tudom első kézből, hogy mennyire megbízható, de 1 utcával feljebb kb. van valakinek már jó pár éve és nem mai darab (2014/1 körüli lehet).

2020. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Lamborghini Urus
2020. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!