Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » NEXEN N'BLUE 4SEASON 205/60R16...

NEXEN N'BLUE 4SEASON 205/60R16 96H XL négy évszakos gumi vélemény ?

Figyelt kérdés
Évi 5-7 ezer km-re, 70% városi 30 % külvárosi (nyáron 1x autópálya, főutak nyáron) használatra lenne, Mazda 3 100 lovas autóhoz.

2020. okt. 17. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jogos, de emeljük ki, hogy ezek a szélsőséges példák, remélhetőleg sem én sem te nem fogunk 100-ról satufékezni és csúszni :)
2020. okt. 18. 14:21
 12/14 anonim válasza:

Szia. Nekem anno volt már 4 évszakos, az csúszkált egy kis hóban is és jégen is. Nem is volt stabil az autó emiatt, viszont az egy olcsó kategóriájú abroncs volt. ( Goodride). Most Nexen N-Bleu van, kíváncsi vagyok hogy teljesít majd a havon, jégen, egyébként sokat nem autózom. Azért van 4 évszakos, és azért még mindig jobb egy 4 évszakos télen, mint a nyári illetve fordítva. Hozzáteszem ez teljes értékû téli abroncsnak felel meg ez a fajta, mert rajta van a hópihe, illetve a hópihe hegyekkel, valamit a M+S jelzés is tehát, Németeknél, Osztrákoknál is elfogadják téli gumiként. Én eddig Franciaországban használtam nagy esôben, kánikulában, és 0 fok körüli hômérsékleten, semmi problémám nem volt a Ranult Megane II 2005-ös autón használva. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog teljesíteni abban a pár napos igazi téli idôben majd, amikor havazik fagy, lesz rá idôm mert hazaköltözöm. Régen mikor forgalmi vizsgáztam, akkor is hóban tettem sikeres vizsgát, illetve hóban is tanultam meg nagyrészt vezetni, azon a kocsin téli gumi volt, hozzáteszem, az nem csúszkált semerre. Biztos jó lehet egy jó minôségû téli gumi is, viszont! Ez a négy évszakos megverte a jégen való tapadásban a tesztelt jó téli gumit! Szóval annyira rossz nem lehet, illetve 2018-ban a legjobb 4 évszakos abroncs lett!!! Megverte a Michelin-t a Hankook-at is. Itt a teszt linkje.


[link]

2020. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia.

Végül vredestein quatracot vettem, a 2020-as teszteken a második legjobb lett. Eddig semmi gond nincs vele, tegyük hozzá ésszel vezetek. :)

2020. dec. 10. 11:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó választás. Én is azt vettem volna. Az én méretemben 6 ezerrel drágább, mint a nexen viszont jobb is nála. Lehet majd egyszer azon a pár méter fékúton fog múlni.
2020. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!