Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kompakt autót. De milyet 3.5...

Kompakt autót. De milyet 3.5 millióért?

Figyelt kérdés
Max 5 éves korig. Ami szempont, hogy szívó benzines legyen, viszonylag kényelmes legyen, itt leginkább az ülésre gondolok, de a futómű se baj, ha minél puhább, napi 40 km-es távra, hétvégén inkább 100 km/nap, maximum 3.5 millióért. Astra, Focus, ilyesmiket nézek. Mazda 3 kissé túlárazott, ahogy látom.
2020. okt. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz egy új picantot
2020. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért szempont a szívóbenzin?
2020. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szempont természetesen, de állítólag a rövid távokat nem szereti egy turbós. Nem tudom, nem akarok okoskodni.
2020. okt. 17. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ekkora távra a dízel se gáz. Én napi 2x10 km-re használok dízelt és annak sincs semmi baja pedig van benne DPF.

Turbótól nem kell félni. Szívó benzint én már nem vennék. Sokkal dinamikusabb egy turbós. Ha meg 300 ezer km után meghal akkor vannak jó felújító műhelyek.

2020. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!