Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem világít a belső...

Ladásguszti1 kérdése:

Miért nem világít a belső világítás?

Figyelt kérdés
2015-ös Renault Clio Mk4-es autómban kiégett a csomagtérvikágítás. Vettem egy ledes izzót, és mikor kicseréltem véletlenül a csavarhúzó feje valószínűleg rövidre zárta az áramkört, mert nem világít az új izzóval sem. Az az érdekes hogy viszont amikor elöl a belső világítás, (amin van egy 3 állású kapcsoló amin azt lehet állítani, hogy mikor égjenek a lámpák, ki be és amikor nyílik az ajtó akkor be állásokkal) a kapcsolóval van bekapcsolva akkor működik, de akkor is csak elöl. Valószínűleg külön áramkör érézkeli amikor egy ajtó vagy a csomagtérajtó nyitva van, és azt zárhattam rövidre(?) Biztosítékok rendben, viszont nem tudom hol találom ezt a valamit.

2020. okt. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem müködik az ajtónál a nyitás érzékelő kapcsoló, ezért nem világít a lámpa ha kinyitod az ajtót
2020. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mind a 4-et, plusz a csomagtérajtó érzékelőjét is tönkretettem volna? nincs ezeknke külön bizti vagy valami?
2020. okt. 17. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor a lámpánál megsérülhetett egy vezeték

meg kell sasolni

szedd szét lesd meg

2020. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezért nem álltam neki csinálni. Bár nekem Skoda de azt írták, hogy el tud csesződni. Szerintem facebookon kérdezd meg Renault csoportban.
2020. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ellenőrizd hogy a foglalat előtt a vezetékben van e- feszültség.Ha igen akkor a folalattal van gond.A zárlat miatt nem kap áramot az izzó foglalat.
2020. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!