Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a5 2.0/1.8 tfsi 2009...

Tomom kérdése:

Audi a5 2.0/1.8 tfsi 2009 vagy e90 325i limo 2006?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, de két típus között nem tudok dönteni. Alapjáraton e90 lenne a nyerő, szívómotor párti vagyok, de nagyon tetszik a5 is, kicsit drágább, de annyit rászánok. 6 hengeres bmw-t nagyon dicsérik viszont 2.0 vagy 1.8 tfsi-ről semmit nem tudok, mennyire megbízható fenntartási költség több-e mint az e90-é (majmos banános dologgal kíméljetek, nem a pénz miatt kérdem, csak nem akarom, hogy az első nagyszervíznél meglepetés érjen vagy többet legyen szervízbe mint amennyit nálam van, valamint inkább típushibákra vagyok kíváncsi illetve tapasztalatokra). Inkább heti használatban lenne mint napiban.

2020. okt. 18. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a totalcar-on tedd fel a kérdésedet, és nem árt a rossz motorok összefoglalot is megnézned.


[link]


Saját vélemény: A5 réteg autó, lopják mivel ritka, tfsi jól megy, de mindegyik kokszol, még a V8-asok is.


Bmw ott sokszok a lánc és a vezérlés a gond, például a 320si cikk

[link]

2020. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!