Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W211 még jó autónak...

Mercedes W211 még jó autónak számít?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik AMG kivitelben és szépen karban tartva, most lenne lehetőségem egy késői (2009) példányt venni, de nem vagyok benne biztos, hogy manapság még megállja-e a helyét mint prémium kocsi.

Nektek mi a véleményetek róla? Vagy már elnyelte ezt a modellt is a kisebbségi kultúra az elődjéhez való hasonlóság miatt?



2020. okt. 18. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Villantós autónak ma már kevés.
2020. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

AMG-ben jó. Amúgy már eljárt felette az idő szerintem.


És igen. Sok olyan ember jár vele, akire gondolsz. Csak a szétrugott, lelakott egymilliós példányokkal.


Ha ilyet akarnék, csak az E55 AMG. Amúgy meg nem kéne.

2020. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
67%
Ez pont az a tipikus 17 személyes roma lelakott rozsdagép, oké hogy a tied nem ilyen, de úgy fognak ránézni.
2020. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Az nem a W210-es? Erősen hasonlít rá, csak az még rondább.
2020. nov. 8. 10:03
 5/6 anonim válasza:
100%
Laikusnak egy és ugyanaz
2020. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyenem.

Valamikor taxi volt az osztrákoknál.

Szerintem nagyon rendbe van és megbízható ahhoz képest.

Szép fehér színű szolid avangard toldattal.

Haveromnak küldöm át a képet mit vettem... "Elsó reakciója ja ez a cigó merci?!


Pedig tényleg nem az,, ahogy írja az előző az csúnyább kissebb és meredekebb az eleje amire gondol.

Luxusautónak már nem mondanám. De sokat látni még belőlle nyugaton is. Keleten meg még kisfőnöknek is tekintenek ha ilyened van. Amugy jó autó méltóságosabb érzés vele gurulni mint egy új dácsiával.

2021. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!