Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az V. generációs Ford Mustang...

Az V. generációs Ford Mustang gyengébbik verzióját melyik motorral érdemesebb keresni, a 4.0 213 lóerőssel, vagy az átdolgozott 3,6l 309 lóerőssel?

Figyelt kérdés
Vannak a modernebb motornak ismert gyengéi, mint pl a változó szelepvezérlés?
2020. okt. 21. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos a 3.7-essel venném, eddig csak jókat olvastam róla.
2020. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

nekem mind a kettőből van kettő darab


ég és föld a különbség


a 309 lóvasat vegyed

a 213 ló nem lesz neked elég

2020. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg elég vérszegénynek hangzik a 4.0 változat és mivel 2010 utáni ráncfelvarrott modellt keresek, könnyebb is lesz a 3.7-essel megtalálni, mert ha jól tudom, egy évvel a ráncfelvarrás után volt a motor váltás.
2020. okt. 21. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a 3.7-et javaslom.


Nem is értem annó 4000 köbcentiből hogy tudtak ótvaros kettőszáztizenakárhány lóerőt kicsikarni. Vérszegény. Siralmas. Nevetséges.

Abban az időben 3000-3500 köbcentis V6 motorokból tudtak kipréselni az európaiak 300 lóerőket. Ezek meg 4000 ből se tudtak 230 lóerő fölé menni :D Valszeg nem is akartak... De akkor is. Ki érti ezt.


A 3.7-es még a Facelift előtti GT-t is megszorongatja szerintem...

Az egy jó, megbízható, kellően erős motor. És még a fogyasztása is baráti.

2020. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!