Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jellemző, hogy a...

SIDLER22 kérdése:

Mennyire jellemző, hogy a silány üzemanyag miatt mennek tönkre a motorok?

Figyelt kérdés
Itt most főleg benzinesre gondolok. Nagyon nagy probléma, hogyha egy elég olcsó kúton szoktam tankolni? Faterom azt mondja van, hogy ettől valós időn belül komolyan tönkremegy a motor. Egy ismerősömnek meg 6 autója van és mind a 6-ot majdnem ott tankolja (ahol én) és semmi bajuk. (Ebből 3 autója Dízeles).

2020. okt. 23. 06:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
#10 Csak a MOL árulja a battait, az OMV például Ausztriából hozatja, és a csepeli központból viszik szét az országba.
2020. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

#10: attól hogy te nem tankoltál még szar benzint, még nem jelent semmit.

A te kocsid 1 db a kb. 4 millióból az országban.

2020. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen ezért bocsi, hogy az uccsó válaszlehetőséget kihagytam. És például a rosz minőségű tartályak nem teszik tönkre a benzint amíg áll? Vagy a rosz tartály sem jellemző?
2020. okt. 29. 12:57
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lesz abból bajod, hogy olcsóbb kúton tankolsz. Tesóktól azért ne vegyél okosba (ahogy semmi mást se).
2020. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!