Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltócipő az autóban kosz ellen?

Váltócipő az autóban kosz ellen?

Figyelt kérdés

Talán Becsületesnepper egyik videójában volt, hogy Japánban azért olyan tiszták a kocsik, mert leveszik az utcai cipőt beszálláskor, és így nem viszik be a koszt.


Te tartasz váltócipőt ilyen célból az autóban?



2020. okt. 24. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így van, a port úgyse kell letörölni sehonnan, meg az ülést se kell kiporszívózni
2020. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nyilván takarítani kell, csak arról van szó, hogy kevesebb koszt viszel be az autóba, és így ritkábban is elég takarítani.


De nálam utas is szokott lenni időnként, szóval ha én cserélgetem is, azt nem lehet, hogy minden utasnak legyen váltócipője a kocsiban.


Aki csak egyedül használja a kocsit, annál viszont működhet, hogy így ritkábban kell kiporszívózni belül.

2020. okt. 25. 12:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam használni váltócípőt ha nagyon nagy tél van és kell a bakancs. Abban nem tudok vezetni így hordok egy rosszabb sportcipőt is.
2020. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Cipőt váltasz. O.K.

És azt hová teszed? Nyilván az autóba. Ergo a szemét, kosz, por igyis-úgyis bejut a kocsiba.

Ugye nem azt mondod, hogy beülsz, fölveszed a vezetős cipőt és a "kinti" cipőt elrakod egy külön dobozkába?

Akkor mire ez a bohóckodás?

2020. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Berakod egy nejlonzacskóba, és az utasoldali lábrészhez teszed. Nem nagy dolog.
2020. okt. 25. 13:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tartok, mert alapból nagyon érzékeny vagyok arra, hogy ne legyen sáros, koszos a cipőm. Sáros helyen pl sosem nem is parkolok, hogy ne kelljen sáros cipővel beszállnom, előtte mindig megpróbálom letisztítani valamilyen úton módon. Míg ismerősök, haverok mikor beülnek az autóba, sáros lesz minden, lerúgják a küszöböt, az is sároa lesz. Hányinger, fizikai fájdalmat érzek ilyenkor.

Modern trakotorosok és kamionosoknál teljesen általános, hogy a lépcsőn lehúzzák a bakancsot, és mezítláb vagy papucsban ülnek bent.

2020. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!