Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a tapasztalata azzal...

Kinek mi a tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy párás szélvédőre azonnal érdemes-e ráadni a levegőfújást?

Figyelt kérdés

Teszteltem több alkalommal télen és nekem az a tapasztalat, hogy a motor indítása után érdemes rögtön maxon fújatni a levegőt, mert úgyis 5-6 perc alatt leviszi a párát.

Ellenben ha üresben járatom a kocsit 10 percig és utána kezdem el fújni akkor is beletelik jó pár percbe mire elkezdi szárítani. Így pedig csak a kocsit ölöm a hideg motort üresben járatva.


2020. okt. 31. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Fűtés+klíma+max.ventillátor.
2020. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
klímával 10 mp
2020. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Klíma ha van nekem nincs nekem a szélvédőm fűtőszálas azzal gyorsan lejön.
2020. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell kitapasztalni hogy hogy a legjobb neked.

Én sose használom erre a klímát, csak rendesen ráfujatom és tökéletes.

2020. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Corsa-m kézkönyve szerint ablakfűtés be + ventillátort ablakra irányítani, aztán "állítsa a hőmérsékletszabályozót a legmelegebb fokozatra.● Állítsa a ventilátort a legmagasabb fokozatra"
2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam a befúvás automatára van állítva. Klíma alapvetően ki van kapcsolva, de az automata páramentesítés aktív. Azaz ha a rendszer azt érzékeli, hogy nedves a levegő, akkor automatikusan kapcsolgatja magának a klímát. Pollenszűrőt rendszeresen csérelem, az autó nem ázik be. Sosem kell külön foglalkoznom a párásodással.
2020. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha nincs kikapcsolva a klíma, ha látom hogy elkezd párásodni, csak átállítom ablakra és kész. Még a ventillátor sebességét se növelem.

A titok, hogy tiszta legyen az üveg belülről

2020. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezt a kocsit olest nem ertem mert dieselt pl. Ephogy jaratni kell legalabb par percig.
2020. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem szabad járatni modern dízelt. Max 1 perc.
2020. nov. 2. 17:08
 10/10 anonim válasza:
En a régit ismerem koszi h mondod
2020. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!