Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata forgalmi vizsgával kapcsolatban Pécsett? Mire érdemes figyelnem?

Figyelt kérdés
Két hét múlva vizsgázom, ez lesz az első forgalmi vizsgám. Főleg a VB-ok mentalitása, szigora érdekel. Esetleg útvonalat is tudnátok írni, min haladtatok. Előre is köszönöm.

2012. júl. 26. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Útvonal az változó, de nem valószínű, hogy városon kívül fogsz menni. A 6os út szinte minden útvonalban benne van, ha van sávlezárás a zsolnay környékén akkor para besorolni. Vizsgabiztos változó, meg persze attól is függ, hogy hányadikként mész vizsgázni. A végén lazábbak szoktak lenni.
2012. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a 6-os utat kaptam a Budai vámtól kifelé Pécsvárad irányába.

A vizsgabiztos valami Fenyvesi volt. Azt utáltam benne, hogy beült hátulra középre, így a középső tükröt állandóan kitakarta a fejével. Mikor belenéztem, folyton engem bámult és vigyorgott. Nagyon idegesítő volt. Így inkább a két másik tükörre hagyatkoztam, ami miatt persze húzkodta be a hibapontokat, hogy nem használom a tükröt.

(Na, de úgyis csak az ő fejét láttam volna benne!)

Más "hibám" szerencsére nem volt.

Aki velem egy időben vizsgázott, ő a mecseki útvonalat kapta, fel az állatkertig és vissza.

2012. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mmindenkinek!
2012. aug. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!