Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az AM Vizsga menete?

Mi az AM Vizsga menete?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet elkezdeni az AM vizsgát(segédmotor)

Mennyibe kerül?

Mi a minete?

Hány hét alatt lehet végig csinálni?

Mennyibe kerül?

Tippek,tanácsok a felkészüléshez(KRESZ)

Plusz az egészségügyi hogy zajlik?

Mindent szivesen fogadnék

Előre is köszi✌



2020. nov. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szervusz az interneten bővebben találsz róla információt (adott autósiskolánál). 14 éves kortól kezdheted. Amikor én vizsgáztam olyan 70 ezer forintba került. Először kressz vizsga, rutin (bója kerülgetés), forgalomban való vezetés. + egészségügyi itt be kell ülni pár órára és figyelni (a vizsga belőle nem lesz nehéz csak akkor ha szemétkedik a vizsgabiztos). Nekem a nagy létszámú jelentkező miatt azt hiszem 2 hónap alatt lett meg (egyszer se buktam meg).

Röviden ennyi.

2020. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen.
2020. nov. 1. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

13 és fél évesen lehet elkezdeni

autósiskolánál kell megnézni az árakat

beiratkozol, végigcsinálod az online kresz tanfolyamot (akár 1 hét alatt vagy 1 hónap alatt), kérsz időpontot vizsgára (általában 1-2 héttel késöbbre adnak időpontot), elmész vizsgára, vizsga után mész rutin vezetés órára (oktató függő ki mikor tud fogadni, nálunk 2 hét volt mire mehettem, 1 hét alatt megvolt a vezetés része), ha az oktató úgy látja hogy jól megy akkor beirat vizsgára (kb 1 hét múlva van időpont), vizsgázol, ha sikerült akkor mehetsz forgalmi vezetésre (ez is 1-2 hét alatt megvan), utánna forgalmi vizsga, ha ez is megvan 3 nap múlva mehetsz önkormányzatba jogsit igényelni (ha már megvan az elsősegély), kapsz egy papirt azzal vezethetsz amig nem jön meg a kártya

elsősegély akkor indul ha van elég ember (én 1 hónapot vártam rá), utánna 1 hét alatt megvolt, 3 vagy 4 nap kellett menni, aztán utánna vizsga

elsősegély az nekem 5 éve volt azóta lehet változott, A2 kategória volt nekem utoljára de ugyan az volt elötte A1 és AM kategóriánál csak kevesebb órával

2020. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,igazából jövő nyárra tervezem,mert kapok ösztöndíjat és a saját kis pénzecskémből szeretném lerakni. Remélem nem fogok bambáskodni,köszi szépen.
2020. nov. 1. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha komolyan gondolkozol a motorozáson, akkor lehet, hogy megérné az a1, de ehhez 16-nak kell lenned. Ha meg nagyon megtetszik ez a hobbi, akkor az a1-es jogsival olcsóbban le tudod majd tenni az a2-t.
2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!