Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul nehezen a 3as golfom?

Miért indul nehezen a 3as golfom?

Figyelt kérdés
1.4benzin abd, sokszor van hogy nehezen, gázadásra indul de viszon van amikor hidegen/melegen is pöccre indul. Most lett meggyűrűzve mert már elötte is csinálta. Mi lehet a gond?

2020. nov. 5. 13:24
 1/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Ha hordósra kopott a henger akkor a kompresszión vagy hideg vagy meleg tartományban rontottad. Esetleg mérhetnél egy kompressziót.

Amúgy mennyibe kerül egy gyűrűzés?



Lehet gyújtótrafó hiba és az is lehet, hogy csak injektort kell pucolni. Amikor csak gázadásra indulna vedd le a központi injektorrol a fedelet és próbáld meg befogni a szívótorkot, ha úgy beindul akkor injektor pucolás/injektor beszerzése. Nekünk is volt ilyen, féktisztítóval kipucoltam fúvókát.

2020. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor szétt lett szedve akkor az injektor is pucolva lett, a hengert néztük nem tünt hordósnak egész jónak tűnt. Nekem a bárdinál 50%ommal volt a gyűrűzés 35ezer forint körül mindennel, uj tömítések olaj stb. Itthon raktam össze. De azért majd ha lesz időm megpróbálom amit irtál és írok.
2020. nov. 5. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!