Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nem önkiszolgáló benzinkutak...

A nem önkiszolgáló benzinkutaknál a kutasoknak kell borravalót adni? Ilyenkor ott szoktatok a kocsi mellett maradni, amíg befejezi a tankolást?

Figyelt kérdés
Engem baromira irritálnak az olyan helyek, ahol meg se kérdezik, hogy segíthetnek-e (természetesen nem, az én kocsim, az én dolgom és nem fogok ezért borravalót adni főleg ha esetleg kamuznak is vele) hanem már azzal kezdik, hogy mit tölthetek. Ilyenkor nem gáz, ha ott maradok és ellenőrzöm, hogy végig mit csinál vagy ilyenkor illik egyből bemenni a pénztárhoz és mondani, hogy a kolléga épp tölt az 1-esnél? Mi a protokoll ezeknél a helyeknél? Ti hogy szoktatok viselkedni? Mindezt azért kérdezem, mert elég alamuszi befolyásolható és teszetosza alak vagyok és szeretnék végre mindenben a sarkamra állni többek között tankolásnál is.

2020. nov. 8. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Engem kifejezetten irritál ha minden áron tankolni akar a kutas.

Megoldom magam. Nincs rá pénzem, hogy hetente 200 Ft-okat osztogassak idegeneknek.

2020. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!