Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyik funkciót szokta...

Ki melyik funkciót szokta használni autómósáskor?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy önkiszolgáló mosónál melyik funkció ,mit jelent? És ,hogy ki hogyan használja

Trollok off, pls

1) Pre-curăţare cu spumă activă

2) Curăţare cu detergent cu microparticule ActivePower Pearl,la presiune înaltă

3) Clătire-cu apă rece, fără aditivi

4) Îngrijire suprafaţă de lac cu ceară fierbinte UltraProtection

5) Clătire finală cu Polish lichid Superfinish


Tudom hogy ez egy teljes folyamat de nem kell vagyis nem muszáj végigmenni rajta.



2020. jan. 1. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Fordítsd le Google fordítóval. Én amúgy csak a samponos mosást és a sima vizes öblítést használom, a többit nem szoktam, úgyis havi 2-3 alkalommal mosni kell a kocsit.
2020. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig csak a habos mosást szoktam választani aztán a tiszta vizes mosást. Nem vagyok híve ezeknek a folyékony wax-oknak. Kétszer próbáltam mind a kétszer összekente a szélvédőt is vele aztán sokkal gázabb volt.
2020. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom az önkiszolgáló magas nyomású mosókra gondolsz... Én szépen végig szoktam menni mindegyik lépésen. Sőt, van amelyiken többször is ha kell. Még nem jutott eszembe hogy kihagyjam valamelyiket spórolásból. Ha már valamit csinálunk, akkor csináljuk normálisan! Én így gondolom.
2020. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudok románul sem :(


De amúgy pont tegnap mostam, és vissza kellwtt mennem.


Kezdem habosítással amennyiben nem poros, mert ha sokat állt és poros akkor magasnyomás+ hab, amúgy hab majd kefe öblítés és ioncserélt öblítés.


Tegnap kimaradt és csak öblítettem, mentem egy kört a városba és foltos lett, mentem is vissza ioncserélt öblítésre mert szívtam már sokat a vízkővel, itt Kaposváron kemény a víz.

2020. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam túlbonyolítani, nagynyomású samponos mosással lemosom a koszt, aztán amikor már tiszta, cseppmentes öblítéssel befejezem. Így a legolcsóbb. Ha esetleg vízköves lesz a szélvédő mosás után, akkor keresek egy másik autómosót és az előbbit örökre elfelejtem.

A román bullshit szövegből nem tudom kihámozni mi micsoda valójában. Én megpróbálnám a kettessel lemosni és a hármassal öblíteni, aztán vagy jó vagy nem.

2020. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk 2 funkció van: mosás meg öblítés .... nincs min gondolkodni



Mondjuk, egy magyar kérdésoldalra ettől független nettó bunkóság román kérdést kiír i

2020. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

" Trollok off".

Nálad nagyobb troll nem kell, mert tényleg bunkóság magyar oldalra nem magyar írni.

A te kedvedért nem fog itt senki megtanulni bármilyen nyelvet.

2020. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább bemegyek egy olyan mosóba, ahol óriáskefékkel meg mindenféle tisztítószerrel szépen lemossák az autót, aztán hajrá. Nálatok is biztosan van olyan.
2020. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!