Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emelkedett a hűtővíz miután...

Emelkedett a hűtővíz miután kinyitottam a kupakot, hengerfejes?

Figyelt kérdés

Seat Alhambra 1999, igen ismét támad! ( én vagyok az a balfék pár hete volt kormánymű bajom ) 1.9 tdi 110 lovas. Megjöttem 50km-ről majd 40 perc után Min. Max. Között volt a hütővíz, látom, hogy csipegetett mert nedves volt a hatsó keréknél a küszöb. Mondom akkor löttyintek bele egy keveset egy fél decit. Erre nyítom ki aztán felment a víz a max. ig.


Most mit csináljak, holnap kell a kocsi. Légtelenítsem? Az az amikor nyitott kupakkal járatom, igaz?



2020. nov. 12. 16:50
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Jajj te csinálj már azzal a nyomorult autoval semmit....vagy is de,add el!!Megváltás lenne mindkettőtöknek....
2020. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De legalább mondj valami tippen, mert tudod, hogy senki nem veszi meg, ha meg valaki megveszi kéne fél év garit adnom, ha tudnám fél évig , higy nincs baja nem adnám el.. szóval 22-es csapdája.
2020. nov. 12. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Forró víznél ne nyisd ki a kupakot, mert az arcodig is felér és fájni fog.


Keresd meg hol ereszti a vizet, és javíttasd.

2020. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most sem ment lejjebb a víz.
2020. nov. 12. 17:08
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
100%

Cimbora,egyetlen egy helyes informaciod sincs!Ugyan is eladasnal szó sincs semmilyen fél év garanciárol......mondjuk nem aggodj,nem te vagy az egyetlen...kb a fél ország nem tudja még ma sem értelmezni mi az a szavatosság,pedig eleg sok helyen eleg ertelmesen le van irva.....

Az meg,hogy nedves a hatso kereknel a küszöb,tehát eszi a vizet.....anyám borogass......

2020. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, mert a hátsó fűtés kiegészítő lyukas.
2020. nov. 12. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem ezt a zagyva kérdést.....

De ha jól értem, az alapvető fizikáról sem hallottál még, hogy minden egyes anyag hő hatására tágul. Igen a víz is. Az ész nem, úgyhogy ki ne próbáld. Nem tudom, hogy mire gondoltál eddig, hogy egy hengerfejes kocsi honnan a fenéből tölti utána magát vízzel? A hátsó küszöbös dologra már nem tudok mit mondani, legközelebb rugdosd meg a hátsó lökhárítót jobb oldalon, ha zörög akkor megérett a cserére a bal első felfüggesztés....

2020. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aszongya ismét támad😂😂😂😂
2020. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyitogattam mindig a hűtősapiját soha nem jött fel a víz most nem tudom megnézni mert kijárási tilalom van, de 2 órája még mindig magas volt a víz. Nem tudom már mit beszélek.. lényeg, hogy holnap lefotózom a dolgokat.
2020. nov. 12. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 20+ éves lomodat ideje lenne belökni a bontóba
2020. nov. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!