Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az összes autószerelő ilyen...

Az összes autószerelő ilyen pofátlan bunkó?

Figyelt kérdés
Az ugye vicc,hogy 1-2 szerviz 10-15e ft-os órabérbe dolgozik. De akárhányszor vittem akármilyen autószerelőhöz mindig vagy összeb@szták az autó belsejét,vagy összekarcolták az oldalát,sose volt kész időre,vagy föl se vették a telefont,furikázták a családjukat az autómmal. Most jól megvágtak egy akksi és egy vízhűtő csere munkadíja 18000ft(astra g 1,6). Egy ismerős mondta ez kb 1 órába telhetett neki.
2020. nov. 15. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
De miért hordod ismeretlen szervizekbe az autód?!
2020. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezek ismerős szervizek.
2020. nov. 15. 15:38
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

10 ezer forintos óradíj normális. Vízhűtő csere könnyedén lehet több, mint egy óra.

Olyat még nem tapasztaltam, hogy a kocsit összekoszolják vagy karcolnák. Külön betesznek egy neilont az ülésre, hogy véletlenül se legyen gond.

2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nem hiszem el...


Én olyan szervizbe hordom, amit a márkatársak ajánlottak.

A srác lényegében a 40% kedvezményéből él, alkatrészt nem lehet vinni hozzá, mert elzavarna.

Azon felül kb. 3000 forintos óradíjjal dolgozik és nem tököl.

2020. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es téged meg az alkatrész áron húz le....
2020. nov. 15. 15:51
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Ja, lehet most fizettem kuplungozásért 83 000 forintot.

Audi A4.



Mivel sem időm, sem emelőm, sem célszerszámaim nincsenek, a szakira bíztam rá.

2020. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha te egy akku cserét nem tudsz megcsinálni, akkor megérdemled.
2020. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg tudok csinálni 1 akku cserét 3 perc,de gondolom nem ez miatt enyi a javítás.
2020. nov. 15. 16:24
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
A hűtő csere bőven lehet több mint egy óra, főleg ha klíma is van benne. A két hűtőt összefogó csavarok és a ventilátorok csavarjai úgy be tudnak rohadni, hogy csak flexelni lehet, de azzal meg nem férsz hozzá rendesen.
2020. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

valószínű a kérdező sem egy fínom akadémikus...amikor átbeszik, ugye adnak egy állapotfelmérőt, mely lapon feltüntetik a látható sérüléseket, esetleges hibákat. Jobb helyen két-három képet is csinál a szerelő. Aztán jelzik a várjató árat, az elkészülés időpontját, elkérik az elérhetőséged, oszt jónapot. Átvételkor csak a számlát kel kifizetni, és annyi.


Ugye kaptál számlát is, de előtte aláírtad a munkalapot?

2020. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!