Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként írom, így bocsi,de...

Nőként írom, így bocsi,de hogy hívják azt a fúrós eszközt? Többi lent.(leirva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik az az eszköz, amit szoktam látni videóban,amivel akár a kereket is egyből szinte leveszik? Azt oda nyomják ami fogja a kereket, rá nyomják,és már lent is van,vagy akár motortérben ami hasznos,ilyen elektromos fúró vagy valaki tud mondani pontos nevet? Vagy ilyesmit? Linkelni akár,köszönöm szépen, páromnak venném.



2020. nov. 10. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Légkulcs, az elektromos verziója pedig az ütvecsavarozó.
2020. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt inkább beszéld meg a pároddal, mert teljesítményben elég nagyok az eltérések, így könnyen belefuthatsz egy haszontalan ajándékba.

És az sem biztos, hogy ezekre van szüksége, hacsak nem gumis a párod. Mert ezeket leginkább ők tudják kihasználni.

2020. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Légkulcs valóban, de magas nyomású levegő hajtja meg a fúrót, amit kompresszorra szoktak kötni, így nem kivitelezhető a hordozása személyautóban a hétköznapokra és felesleges is.

Aztán láttam már szervíz autót, amiben volt kompresszor és légkulcs is, rákötve egy nagyobb akksira, meg plusz generátorok is voltak az autóban.


Az elektromos verziója akksival elég gyenge, szerintem nem biztos, hogy meg tudja indítani a csavart.


Otthonra viszont érdemes beszerezni kompresszort, sok dologra lehet használni és hasznos, ha van garázs, és rá egy légkulcsot akár.

2020. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Szia, ahogy az elottem írták, kibovitenem annyival, hogy az akkus nem hogy gyenge de nem is er semmit, a kerekcsavart meg se mozditja. Van villanyos ez már jobb, a kereket le lehet vele szedni, de ha erosebb dolgot kell vele kicsavarni akkor gyenge ez is. Minőségi gépet kell beszerezni, ilyen parksideos lepkefingot kerülni kell, vannak jo dolgaik, de ez messze nem az :)
2020. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2020. nov. 10. 12:33
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Ürvecsavarozó, de ezek drága dolgok.

Lehet venni eletromos kerékkulcsot is, de azok nem érnek sokat.


Nyomatékkulcsa már van? Ha nincs, én inkább ezt vennék. Esetleg automata kerékpumpát, ami kikapcsol magától ha elérte a beállított nyomást.

2020. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igazából én legfőképpen olyat szeretnék venni, amit a motortérben tud legjobban használni,vagy ha alul szerel valamit,csak nem értek tényleg hozzá, így bocsi azért is mindenkitől, ha rosszul tettem fel a kérdést:D
2020. nov. 10. 12:43
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Akkor inkább egy sok darabos szerszámkészlet javasolnék nyomatékkulccsal.
2020. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Leírták előttem mire gondoltál.

De ahogy az utolsó is írja, motortér szereléshez valami sokrészes szerszámkészlet inkább a megoldás. Attól függ mennyit szánsz rá. Torx bit fejek, csavarhúzók, vízpumpafogók, racsnis csillagkulcsok, krova készletek és hasonlók inkább.

Nem tudom mennyire mélyedt bele a szerelésbe. Ha csak hobbi szinten barkácsolgat, akkor még az Aldis szerszámkészletek is több mint elegendően jók és strapabírók.

2020. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kedvesek vagytok:)
2020. nov. 10. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!