Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30 Állíthatófutomú egy...

Kiráj12125 kérdése:

BMW E30 Állíthatófutomú egy lada 2107 alá?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent be lehet fabrikálni a kis Ladába akár csak az e30-asból és más autókból is, de ez működő dolog lehetne?

esetleg itt egy link: [link]



#Lada #bmw e30 futomű
2020. nov. 16. 23:18
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Minden csak flex meg fantazia kerdese.....az mondjuk mar mas tema,hogy legalisan utcan nem hasznalhatod,bár nem tudom ez mennyire feltétel
2020. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két dolog kell hozzá, flex meg hegesztő és meglehet oldani.
2020. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem ilyet csak az oroszok csinálnak 😂😂😂

Nem lehetetlen, csak a papírozással lesz "kicsi" gond.

De én a helyedben nem adnám alább a spéci E65 futóműnél, azzal aztán tényleg olyan lesz mint egy sz@ron csúszó bádogdoboz.

2020. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy a BMW féloldalas lengőkarokból áll és McPherson gólyalábakkal szerelt, míg a Lada dupla lengővillás, és a gátló-rugó egymástól függetlenül szerelhető.

Gondolom nem zavarna az az 56mm eltérés szélességbeli eltérés, sem a másfajta bekötési pontok pl. a Ladánál nincs gátlótorony, a lengővillák a bölcsőhöz kapcsolódnak nem a kasztnihoz, és még sokáig lehetne sorolni, hogy mi minden más. Persze sok pénzzel és még több munkával ez is megoldható, de minek?

2020. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!