Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkorák egy BMW E30 motorházt...

Mekkorák egy BMW E30 motorháztető és csomagtartó emblémái?

Figyelt kérdés
A gyári emblémák elkezdtek kopni ezért újakat szeretnék vásárolni, viszont a neten mindenhol más méretet látok szinte. Én a motorháztetőn 80mm-t míg a csomagtartók 87mm-t mértem. Ilyeneket nem találok sehol.. Én mértem rosszul, vagy tényleg lehetnek ekkorák? 85-ös évjárat, nagy lámpás coupé.

2018. máj. 7. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
[link] illetve ugyanez a másikra.
2018. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én méretet kérdeztem, mivel mint írtam én nem akkorát mértem mint amiket eBay-en vagy Ali-n árulnak.
2018. máj. 7. 16:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megkérdezném egy BMW kereskedésben. Adjanak rá árajánlatot, közben talán megtudod a cikkszámát meg a méretét is, ha rákérdezel. Aztán az is lehet, hogy nem is olyan drága. Ha igen, akkor még mindig ott az ebay, csak pár információval okosabb lettél.
2018. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85-ben még kislámpásnak kellett lennie. Realoem.com, alvázszám utolsó 7 karakterét megadod, kiadja a típust, és a rajzokon kikeresed az emblémákat. Kiadja a gyári cikkszámot, és már rendelheted is. Drága a gyári, de azt egyszer kell megvenni.
2018. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4 Köszi szépen, keresem is!

Egyébként 85 szeptemberétől vannak nagy lámpások is úgy tudom. Legalább is már hallottam én is több helyen ezt a 85-ben még kis lámpások voltak dolgot, de nekem is nagy lámpás van, és már több ismerőstől is hallottam hogy neki is 85-ös nagy lámpás. :)

2018. máj. 7. 18:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk érdekes, mert alvázszám alapján egy 84-es 325e coupénak nézi az oldal.
2018. máj. 7. 18:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát az elég érdekes. :) Akkor lehet, hogy kalandos előélete volt az autónak, mint megannyi öreg BMW-nek. Amúgy 87-től volt nagylámpás.
2018. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké, ha az alvázszám sem stimmel, akkor viszont azt javaslom, kerüld el a márkaszervizek környékét.
2018. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért kellene kerülnöm őket? Mondjuk nem állt szándékomban hogy csak márkaszervizbe fogom hordani.
2018. máj. 8. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert ha kiderül, hogy lopott az autó, akkor hamar elbúcsúzhatsz tőle.
2018. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!