Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdődik el a gyakorlat...

Hogyan kezdődik el a gyakorlati oktatás vezetésnél? Van még tanpálya vagy valami?

Figyelt kérdés
Vagy egyből megyünk ki az utcára? Hogy indul ez az egész? Tegyük fel megbeszéltük az időpontot.

2020. nov. 18. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Iskolafüggő, van ahol van, ahol nincs. Bár az elején átlagban ha nem is tanpályán de valami parkolóban gyakorolnak.
2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyből kivittek. Sötétben mentünk, azt hittem hogy ez valami gyakorló kifutópálya 🤣

Aztán megláttam a Felsőtárkány település táblát és akkor estem pánikba hogy ez rendes út, meg minden??

Az oktató meg nevetett, hogy mit aggódok, eddig eljöttem, ugyanezt kell csinálni tovább

2020. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éve tettem le a jogsit. Engem egyből kivittek az útra, de azért előtte egy kicsit gyakoroltunk az oktatópályán ahol a találkozó volt.
2020. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az első oktatómmal egy kevésbé forgalmas úton gyakoroltam. A másodiknál meg rutinpályán, hiába vezettem már előtte, biztos helyen akarta felmérni, mit tudok.
2020. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem elvitt egy kertvarosi reszre, aztan ott keringtem

..majd masnap be a varosba, harmadnap meg mar mentunk a vilag vegere,hogy "fogyjon" a km-er

2020. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a 10 óra körül vitt ki az oktatóm a forgalomba. Előtte elhagyatott úton megtanította az elindulást, kormányhasználatot, sebességváltást. Miután nagyjából ment az autó kezelése, csak azután vitt a forgalomba. A manőverezési feladatokat meg már akkor kezdtük el, amikor a városi vezetés jól ment.
2020. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdtem, mindíg 2 órákat vezettem egy nap. A legelső órámon rutinpálya volt, a második órán meg haza kellett vezetnem😂
2020. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egy használaton kívüli parkolóban kezdtünk az első 50 percben. A második 50 ben már kimentünk a forgalomba. Azt hittem mindenkivel így szokták, aztán kiderült, hogy az oktatóm 3 suliban oktat, ebből 2 nek van tanpályája, de ahova én be voltam iratkozva, annak viszont nem volt. De nem baj mert így hamarabb beleszoktam a forgalomba.
2020. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!